Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek EN?

Figyelt kérdés
Nos arrol lenne szo hogy baratnom fel jon hozzank es kettesbe leszunk es mar tobbszor is voltunk egyutt csak mindig o kezdemenyezett lany letere. Mindig o maszott ram. Most ha feljon en el hataroztam h en lepek mert nem akarok ilyen szerencsetlen lenni. Azt szeretnem kerdezni hogy a feljovunk es le ulunk az agyra akkor en meg is mit csinaljak vagy hogyan kezdjen el? Nem akarok szexet(fiatal vagyok meg hozza) csak azt akarom hogy az agyamon egymason fekudjunk es tudjam nyaldosni a nyakat mint regebbenbis. Az nagy gaz ha en vagyok felul fiu letemre? Szoval az lenne hogy hogyan jelezzem neki hogy nem csak ulni akarok vele az agyon. Elore is koszi a valaszokat es legyszi ertelmes legyen mert fontos lenne. F
2015. máj. 7. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ajtódra ragassz fel egy ilyen képet, h Ki itt belépsz, hagyj fel a szüzességeddel, meg nyomd tele a falat pucér csajok képeivel, így sztem kapcsolni fog
2015. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!