Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Teljesen bele vagyok zúgva egy lányba és úgy érzem, hogy képtelen vagyok rajta túl lépni. Az egész helyzet kb teljesen reménytelennek es teljesen viszonzatlannak tűnik.

Már majdnem elhittem, hogy túl vagyok rajta és jöhet egy párkapcsolat, de azt hiszem ha mégis találnék egy vonzó lányt vagy fiút, nem lennék vele boldog.

Mit javasoltok, mit csináljak? Hogy dolgozzam fel?


18/L/Bi



2015. ápr. 29. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
túl lépni helyett túllépni :)
2015. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos hozzaszolast, mert elgepelni sem lehet mar valamit ugye.
2015. ápr. 29. 23:27
 3/10 anonim válasza:
Hat ezen sajnos nem tudsz valtoztatni,probalj bele egy kapcsolatba hatha tul leszel rajta.Ezen maximum csak az ido segit vagy egy masik szerelem...de sok szerencset kivanok neked :)
2015. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm :)
2015. máj. 4. 00:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy legyél nyitott, és ha valakivel kölcsönös a szimpátia, akkor őszintén mond azt, hogy nem vagy benne biztos, hogy készen állsz egy kapcsolatra, de vele szeretnéd megpróbálni.


Én tiszta lapokkal játszottam, ez a "megpróbálás" lassan három éve tart, boldogok vagyunk :)


Csak legyél türelmes magaddal :)

2015. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen :)
2015. máj. 6. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez valóban rossz èrzès. Minden nap látod vagy csak ritkán, de amikor látod a szived szakad szèjjel. Tudod hogy nem lehet semmi, de valahogy a szivedet ez nem èrdekli. A szived ennek ellenère úgy kalapál mintha egy elromlott dobgèp lenne. Az agyad leblokkol ès csak szenvedsz. Ès amikor elmegy megkönnyebülsz ès csak a lelked fájdalma marad, ami kicsit enyhül. De mindìg amikor eszedbe jut megbolondulsz a gondolatoktól ès az èrzèsektől amik benned tombolnak. Ès szinte bármiről eszedbe jut. Eszedbe jut egy hajról, egy számìtógèpről, fènymásolóról, egy ingről egy csokiról amit szeret, bármiről. Ez az igazi szìvás. Megèrtelek.
2015. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 nagyon szépen fogalmaztál, köszönöm neked <3 :)
2015. máj. 11. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, vagy munkát, vagy új barátokat, ami hoz egy nagyobb változást az életedbe. Ha lekötöd magad, a gondolataidat és új célok felé nézel, előre, az sokat tud segíteni magad mögött hagyni a dolgokat.
2015. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm szépen az ötleteket :)
2015. máj. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!