Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy nem keres? Más valami / valaki van a háttérben?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel (Nem ugyanott lakunk, de mindennap este beszéltünk amikor távol vagyunk egymástól skypeon). Mindig minden tök jól működött, viszont durván az elmúlt 1 hónapban egyre jobban elhanyagol egyre kevésbé keresett, a haverjaival tölt el szívesebben több időt, volt nap hogy nem is beszéltünk, haverjaival eltöltött 7 órát együtt. Mostanság már én nyaggatom lehet ki is idegeltem ez miatt de ha 5 percre nem hajlandó naponta feljönni akkor akarja vajon egyáltalán a kapcsolatot? Szerintetek lehet pasi a háttérben vagy mi miatt lehet ez? Tudja hogy van este hogy 1 percet se alszok ez miatt és hagyja hogy szenvedjek az 5-10 perc beszélgetés helyett... Tényleg segítsetek tippekkel mi lehet rá az ok? Előre is köszi a válaszokat
2015. máj. 8. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ok, szerintem az, hogy túlsàgosan ragaszkodsz hozzà.A ragaszkodàs egy idõ utàn teherrè vàlhat.Ha csak nincs annyi szeretet abban a nõben akihez ragaszkodsz, hogy teljesebb,kreatívabb egyedüllètre sarkalljon tèged, nincs màs vàlasztàsod, mint elfogadni a helyzetet.Èn szemèly szerint azt tanàcsolom, hogy törekedj arra, hogy èlvezni tudd az egyedüllètedet is.Kreatívkodj, ès vedd èszre, hogy egyedül is lètrejöhet benned az a nyugalom amit pàrodon ketesztül fedeztèl fel eddig önmagadból.Amennyiben vègül egyedül is önmagad tudsz lenni, a kisugàrzàsoddal te vonzod majd be a nõket, õk fognak keresni, nem pedig te õket!;)
2015. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen ilyesmire gondoltam de én nem tudok nélküle élni :(
2015. máj. 8. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudsz te nélküle élni. ;)
2015. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!