Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan csak az anyósról lenne szó. Barátnőm állítása szerint , kiabált az anya mert meg kínált kajával. Amit hozzátenném kettesbe fizetnek. Amikor a barátnőm nálunk van én is kínálom mindennel. Na mind1 az a lényeg , hogy amikor az anya kéri hogy segítsek(ami elég sűrűn van és segítek is.) Már egy pohár vizet nem fogadok el tőlük , ezek után nagyon be járni sem szeretnék. Barátnőmmel ennek ellenére találkozni tudnák nem lenne probléma. De ha az anya segítséget kér oldja meg szépen egyedül , hiszen az is munka ami nem ingyen van... Mellesleg 1.5 éve vagyunk együtt , ilyen még nem nagyon fordult elő.

2015. máj. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van.Neked semmi dolgod az anyjánál,és az anyja házába. A barátnőd jöjjön el hozzád,és majd idővel költözzön el az anyjától.
2015. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy utolsó tapló az anyósod.
2015. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig én ezt tökre nem gondoltam volna róla. Meg mondom az őszintét, eddig a legnormálisabb anyósomnak gondoltam. Tökre jó szívűnek ismertem meg. Most viccen kívül telefont , biciglimre ezt azt akart vásárolni persze visszautasítottam. Mivel több háza van az egyiket fel nekünk akarta adni, hogy a lányával élhetünk benne. De ezek után inkább laknák a híd alatt.
2015. máj. 8. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Vond le a munkadíjból az ebédet, és nyújtsd be a számlát.
2015. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy lesz Miquel :)
2015. máj. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!