Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, iszonyatosan szeretjük egymást hosszú évek óta, de 6 évre el kell menjek tőle 300km-re. Mit javasoltok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nos, 3 éve vagyunk már együtt, mindenben egyet értünk szinte, azonosak a nézeteink, ő is nagyon érett gondolkodású és én is!

A korosztályunkhoz képest sokkal "bölcsebbek" vagyunk, szinte sosem veszekedtünk, heti 3-4 napot együtt töltünk általában!

A szex nagyon fontos az életemben, de szerencsére ezzel sincs baj! Nagyon sok mindent megtesz értem, heti 4-5 szex (akár szájjal is, bármikor ha kérem, illetve magától is gyakran!).

Nagyon szép lány, ha raknék ki róla képet, sokak álma lenne! Pláne úgy, hogy mellette nem buta, mint a többség, nagyon értelmes.

Én sem vagyok átlagos kinézetű, modellkedtem sokat férfi létemre, voltam külföldi fotózáson is.

A lényeg, hogy minden téren teljesen összeillünk!

Nos, idén kezdem az orvosi egyetemet, legalább 6 évre el kell utazzak 300 km-re és anyagi okok miatt és a tanulás nehézsége, mennyisége miatt sem tudok hazajönni hetente.

Maximum havi 2x 2-2 napot. De ezek alatt a szüleimnél is kell időt töltsek.


Nagyon fiatalok vagyunk még (mindketten 20 évesek), sokszor gondolkoztam el, fantáziáltam más lányokon, illetve sokszor is flörtöltek velem, ami nagyon jó érzés és gyakran vágytam is rá, de nagyon hűséges vagyok, sosem viszonoztam, maximum kedves voltam a lányokkal, de még csak hozzájuk sem értem(pedig megtehettem volna sok esetben).


Barátnőm is nagyon hűséges, sokszor elmondta, hogy rajtam áll a kapcsolatunk, mert ő hozzám jönne bármikor, nem kell neki más, bennem megtalàlta az igazit!


Azonban, én hiába vagyok szerelmes, (vagy talán pont emiatt) nagyon fájna az, hogy nélkülem éli az élete nagy részét, ritkán látom, nagyon féltékeny is lennék(pedig tudom, hogy nincs okom rá).

Szerintem idővel megőrölne a hiánya, és nem tudnék koncentrálni a saját dolgaimra...


Arra gondoltam, hogy akármilyen nehéz is, de szakítok vele, amiért 6! évre el kell menjek tanulni. Ez rengeteg idő, akár teljes személyiségváltozás is bekövetkezhet bármelyikőnknél, illetve a hiánya miatt félnék, hogy nem bírnám ki és talán meg is csalnám.

Talán belőle is kiváltható ez hosszú idő után majd.


Viszont nem hiszem, hogy találhatnék hozzá hasonlót és egyáltalán nem akarom elveszíteni!


Mégis mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés?

Ti mit tennétek?


2015. máj. 8. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy néztek ki? Ezt nem értem minek írtad le..


Általában az első szerelem ilyen, lehet nehéz lesz, de úgy írtad le a dolgokat, hogy semmilyen megoldás nincs. Majd túllépsz rajta. Először lehet nehéz lesz, de majd megszokjátok az új felállást. Mindenkinek kell nehéz döntéseket hoznia az életében, nem csak nektek.

2015. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

havi kétszer két nap? szal két hetente..

ez a sok fényezés am elrontotta a posztot (szépek, bölcsek, érettek vagytok, minden tökéletes), mert a lényege az egésznek, hogy mentek egyetemre, más városba, ami érettségiző párok ezreivel történik meg. Ha olyan különleges lett volna, megoldjátok, szóval előbb-utóbb megcsalás, majd szakítás lesz.

2015. máj. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de ha szeretsz valakit(20!!!) évesen,nincs olyan,hogy szülői beleszólás. Ha én megtaláltma a párom(mint amúgy) és tényleg komolyan gondolom vele,akkor nincs az a távolság ami elszakíthatna.nem tudnék nélküle meglenni,mennék vele,mukát lehet keresni és eltartani magatokat.vagy ez nem játszik,annyira nem fontos az egész?:D
2015. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugy látszik,hogy te csak magadra gondolsz.Es ha a lányt meg fogja törni,hogy elhagyod?Csak a szexre tudsz gondolni, hogy nem fogod kibirni?Ezt a lányt mégsem szereted annyira,mint ahogyan leirtad.Inkább mondd azt,hogy uj husikra vágysz!
2015. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyi, 20 évesek vagytok mindketten, és kb úgy néz ki a leírásból, hogy jelenleg mindkettőtöknek a karrier fontosabb, mint a párkapcsolat - erre utal az, hogy nem jön szóba, h te ne menjél el, vagy hogy ő jöjjön hozzád.


Innentől 2 lehetőség van.

1. megpróbáljátok a távkapcsolatot nyomni, ami (szigorúan az én személyes véleményem szerint) nem fog menni. Egy szép lány és egy modellfiú nem sokáig marad egyedül általában...túl nagy lesz a kísértés előbb utóbb, különösen, ha ennyire nagy a szexuális étvágyatok - különösen a csajnak - szokatan, hogy csak úgy spontán lesz0p, ráadásul hetente többször...


2. Belátva a távkapcsolat lehetetlenségét, már most szakítotok, és lelkiismeretfurdalás és szexhiány nélkül élitek tovább az életeteket.



Előre megmondom, hogy minden tanács ellenére az 1-es variációt fogjátok választani, és később látjátok be, hogy nem fog ez így menni. Sajnos... :(

2015. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? :)
2022. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!