Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok is, akik kiegyensúlyozottak a párkapcsolatban és reaálisan látják a dolgokat, és nem gondolkoznak hülyeségeken? Pl. "kicsi a farkam? Elég lesz neki? " ; "most akkor szerelmes vagyok? " és társai.

Figyelt kérdés

Mindenhol bizonytalan emberek. Sztem ha vmi nem megy, akkor azt a párunkkal kell megbeszélni vagy önmagunkkal! Ahány ember, annyi féle! Mindenki más véleménnyel lesz. A kérdező meg addig teszi fel a kérdéseket, így-úgy megfogalmazva, amíg olyan választ nem kap vkitől, ami neki is tetszik, és hasonló gondolkozású..



tetszenek ezek a kérdések:

15 cm a farkam, elég lesz a bnőmnek??

jézusom, ha szeret, akkor igen, elég lesz neki, mert nem a méret a lényeg, hanem az, h a lehető legközelebb kerültök egymáshoz! a szex a szerelem mellett csak hab a tortán. (sztem)


2010. febr. 23. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
én több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal és engem nem sok minden zavar. Tudom,hogy elfogad amilyen vagyok és ez így a jó.Én reálisan gondolkozok szerintem:)
2010. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lassan 4 éve vagyunk együtt (én 19/N ő 22/F). Az első pillanattól kezdve fel sem merültek köztünk ilyen barom kérdések. Ha meg valami nem volt tuti, akkor nem olyan emberektől kértem tanácsot, akik sem őt, sem engem nem ismernek, hanem leültünk és őszintén megbeszéltük. Szerintem a magabiztosság a titka az egésznek, meg a másikba vetett bizalom.
2010. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!