Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akiről nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akiről nem tudom mit gondoljak. Szerintetek? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már vagy 10 éve ismerjük egymást, de nem nagyon beszélgettünk, csak köszöngettünk egymásnak, meg ilyesmi.. És kb 2 hete azt mondta, hogy ismerkedjünk meg jobban, és meglátjuk mi lesz, akár összejöhetnénk.
2015. máj. 9. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha ilyen konkrét dolgokat nem fogsz fel, akkor nehéz életed lesz csajos.
2015. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én már hallottam róla jót is , meg rosszat is, és még nekem nem igazán sikeeült kiismernem. A sulin kívül oda jön hozzám, meg beszélgetünk,meg facebookon is, de egyébként nem is köszön... azt mondta hogy már régóta szeretne velem járni, de még nem merte bevallani. és várja a válaszom, hogy akarok e vele lenni, vagy nem.. Aranyos meg rendes meg minden, de nem tudom mit gondoljak.. ráadásul az exem egyik legjobb haverja.. Mi legyen? *
2015. máj. 9. 20:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Én felfogom, csak lemaradt a kérdés vége :D
2015. máj. 9. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:

ja, így már ok.. :D

am fogod magad és ha tetszik elmész vele ranizni, ha jól sikerül jártok. Ha valami gyanúsat csinál meg kidobod. Nem kell túlparázni az ilyet, nem férjet keresel :D

2015. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát végülis jaa... :D tehát szerinted adjak neki egy esélyt? :)
2015. máj. 9. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, egy randit simán megér. Véleményt formálni róla mások elmondásai alapján úgysem tudsz. :)
2015. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz... :D na akkor majd megmondom nekii :D :3 köszönöm! Ha gondolod, majd értesítelek hogy mi lett :D :)
2015. máj. 9. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
inkább rólam nevezd el az első gyereketeket, ha megszületik. :D
2015. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hehhee :D oké,oké :D de ahhoz nem kéne tudnom a neved? :D vagy Névte-Lenke legyen? :D
2015. máj. 9. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:

ha kiakarsz vele cseszni, akkor a Névte-Lenke tökéletes választás. :D

Egyszer egy ügyfelemnek Lakatos Herkules volt a neve, szal legyen, Herkules. :D még az is lehet, hogy megszereti, de ha mégse, akkor adhatsz neki egy második nevet, majd ha nagy lesz, eldönti melyiket használja.

2015. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!