Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem sose fogok találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sose fogok találni még egy olyat?

Figyelt kérdés

annyira elegem van már a jelenlegi marha értelmes, semmittevő bunkó nőkkel.. 3 hónapja lett vége a 3 éves kapcsolatomnak, és úgy érzem soha nem fogok még egy olyat találni.. komolyan akikkel már beszélek is úgy fel tudnak idegesíteni vagy én írok egy oldalt ő meg rá egy nagy semmit..

érzett már valaki ilyesmit?

nem tudom hol keressem a következő barátnőmet, de komolyan azt érzem nem fogok senki felé se úgy megnyílni..

19/F


2015. máj. 9. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ezt érzem, csak én már több mint 1 éve vagyok szingli. Az utolsó kapcsolatom 6 hónapos volt, de úgy érzem hogy sosem fogok olyanban még egyszer részt venni, mint amilyen az volt. Ezalatt az 1 év alatt rengeteg lányt megismertem, és vissza is utasítottam.. Sajnos rossz ezt kimondani, de semmi vonzó nincs már a mai lányok 98-ában. Mindig csak a pénz, kocsi.. Kezd unalmas lenni már ez a téma. 19/F.
2015. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért érzel így, mert még nem vagy túl rajta. Szerintem. Nem kell rögtön új nőt keresni, legyél kicsit magaddal,e gyedül, dolgozd fel. Idővel majd tudsz nyitni, csak adj időt a dolognak. Hidd el, nekünk nőknek sincs egyszerű dolgunk, annyi az idióta férfi is. De mindenki megtalálja a magához valót, csak nem szabad elkeseredni és nyitottnak kell lenni. :) 23/N
2015. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem.. hát nyitottnak nyitott vagyok, az a baj, hogy még ha keresek se találok..
2015. máj. 9. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit én is hasonló helyzetben vagyok. 24F
2015. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül..csak hát kicsit nehéz ilyenkor ez az időszak
2015. máj. 9. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:

ismerős az érzés,jelenleg bennem is az van,h a volt barátomhoz hasonló fiú nem igen lesz.

de rájöttem,h nem is kell,h olyan legyen bárki is, mert a múltat le kell zárni.

szerintem neked is az van,h nem igazán fognak meg elsőre ,és taszítanak a viselkedésükkel,és azután már kedved sincs megismerni őket ,mert az egy hosszú folyamat ,és itt jön megint a múlt,h hát olyan úgy sem lesz. ezt kellene valahogy elhagyni , és nyitott lenni ténylegesen, és türelmesen hozzáállni az adott lányhoz. persze,ha semmi érdeklődést nem mutat ,akkor minek is kellene utána menni.

hogy hol keresd..szerintem ,ha rajta vagy,h konkrétan keresed,akkor biztos nem fog belépni az életedbe ..legalábbis én ezt figyeltem meg . nem feltétlen kell keresni,inkább csak az esélyt megadni ,és nyitottabbnak lenni egy kicsit jobban . persze, úgy könnyebb nyitottnak lenni,ha a másik is az, de azt a kis első lépést neked magadban is meg kell tenned.

2015. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen értem, nos az erősen bennem van, hogy milyen hosszú is ez az ismerkedési folyamat, tehát ugyanannyi időt nem szánnék rá, hanem mondjuk örülnék ha gyorsabban kialakulna, valahogy így tudnám leírni..mikor barátnőm volt, akkor akadt jelentkező aki össze akart velem jönni, érdekes, hogy olyankor mindig van.. .d
2015. máj. 9. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:

na,pont ez az ,h türelmetlen vagy..

hát persze,h akkor jönnek a jelentkezők,mikor nem aktuális . ne hogy már jól jöjjenek ki a dolgok...

2015. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, sajnos ez ilyen..

büdös nagy bunkó tajparaszt lennék, akkor biztos sorba állnának az értelmesebbnél értelmesebbet :d

csak az a helyzet, hogy különbet főzök, mint némelyik lány

2015. máj. 9. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlen értek ezzel egyet , de úgy látod,ahogy akarod.
2015. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!