Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most azért tényleg szexmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért tényleg szexmániás lennék amiért azt gondolom hogy egy normális párkapcsolatba szükség van rendszeres szexre, és izgalomra?

Figyelt kérdés
Számomra semmi izgalom nincs egy olyan kapcsolatban ahol nincs szex. Max havi egy kètszer. A barátom szerint a testisèg nem minden ès ne csak azèrt kelljen nekem. Ès termèszetesen nem csak arra kell, de komolyan úgy tud rinyálni hogy a belső is számít, lènyeg hogy együtt legyünk, ha valamelyikőnk pl. Lebènulna akkor is örökre együtt leszünk meg ilyenek. Ezt a lányok szokták csinálni. De nekem meg igen is szüksègem van a szexre ès az izgalomra, majd ha elmúltam kb 40 ès lesznek gyerekeim akkor hajlandò vagyok lemondani sok mindenröl, de szerintem normális hogy 20 èvesen ki akarom èlvezni az èletet, rendszeresen szexelni a pasimmal ès pèntek estènkènt nem a tv előtt ülni mint egy öreg házaspár. De most egy hülye ribi lennèk amièrt ezt gondolom?
2015. máj. 10. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Mert szerinted nem számít a belső?

Egyébként semmi gond ezzel. Ha több szexre vágysz, mint ő, akkor többre. De megértem őt is, hogy nem kell állandóan szexelni, mikor együtt vagytok, mert nem csak abból áll egy kapcsolat.


Hülye ribi meg csak akkor lennél, ha idegen pasik farkán akarnál ugrálni :)

2015. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: itt te írtál napi 4-5 menetet, ez azért szerintem a legtöbb helyen nem elvárás. én csak általánosságban vettem, hogy a lánynak is bele kell adnia mindent a szexbe, nem csak a pasinak.

én a napi 1, de inkább 2vel is elégedett vagyok, hétvégén persze mehet több. :) jelenleg még nem élek együtt a barátommal, de amikor több időt (1-2 hetet) egyhuzamban töltöttünk, akkor munka, sulizás mellett is megvolt ez a szám.

nem értem, miért kell ilyen negatívnak lenni, minden válaszod annyira le tud hangolni :D

2015. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem illetek össze. ennyi!
2015. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

. De most egy hülye ribi lennèk amièrt ezt gondolom?"

nem, csak fiatal vagy és tombolnak a hormonok. ez normális. majd elmúlik(úgy 2-3 év után a pároddal, a napi rutin gyilkolni kezd)....

2015. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
Annyiszor csináljátok, ahányszor mindkettőtöknek jólesik. Semmi értelme beleerőszakolni (szó szerint, mert ha már belemanipulálod a szexbe, nemi erőszakot követsz el, hoppá) a dologba. Próbálj beszélni vele, szerezz be valami szexi fehérneműt és úgy csábítsd el, vagy próbáljatok ki valami újat szex terén.
2015. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Büdös kva vagy,örülj mar hogy normális pasid van.
2018. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!