Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Ez normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Ez normális dolog, hogy ilyet csinál?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt barátommal. Elvileg nagyon szeret és minden oké köztünk. Én a magam részéről tudom h tényleg nagyon szeretem viszont benne már kételkedek. Mégpedig azért mert már 2* is eljátszotta hogy észrevettem hogy a facebook-on ismeretlen, de igen szép, mondhatni gyönöyrű lányoknak ír, hogy szivesen megismerné őket és találkozna velük. Kérdőre vontam hogy ezt mégis hogy gondolja, és ha én itt vagyok neki akkor azoktól mi a büdös francot akar. Erre azt mondta, hogy ő semmit, engem szeret, ott csak barátkozás céljából ír. Lehetséges? Tényleg van ilyen, hogy legyezgetné a hiúságát ezzel? Vagy csak nem szeret és más után néz? Nem tudok rajta kiigazodni, mert azt akarja hogy költözzek oda hozzá mert nagyon szeret és mindig velem akar lenni. De nem tudom hogy hihetek e neki. Pasik légyszi írjatok hogy nektek volt már iylen, hogy ugyan volt barátnőtök, de azért írtatok másnak is vagy hagyjam el?
2015. máj. 10. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,ha tényleg ez a helyzet felesleges szorosabbá fűzni a dolgot az összeköltözéssel! Szereted,fájni fog.. ez tény,de jobban fog fájni a későbbiekben hidd el!
2015. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzáteszem, hogy annyira komoly volt a dolog köztünk, hogy már el akartam venni, lakást néztünk, gyereket szerettünk volna stb. Egy 40 évessel biztos jobb minden...:) Most pedig nekem marad a szenvedés. Soha többé nem bízok senkiben az tuti. Ti se tegyétek, azt javaslom...
2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nem rejtegeti..ha elmegy valahová mindig ott hagyja nekem a gépét és simán be tudok menni a lapjára..
2015. máj. 10. 16:31
 14/15 anonim ***** válasza:

gyáva szakítani, reméli lekopsz magadtól de ha nem az sem baj egypárszor megkettyint míg nincs jobb

meg van a szamár most keresi a lovat, addig meg jó a szamár

2015. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Összeházasodtatok?
2022. jún. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!