Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez a kapcsolat életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez a kapcsolat életünk végéig tartó?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, én 20, ő 17.

Nagyon szeretem őt, és ő is szeret, szavak nélkül is bizonyitjuk egymásnak. Én voltam neki az első az ágyban.

A gond azzal van, hogy ő még úgymond nem élte ki magát. Szerintetek erre minden embernek szüksége van? vagy elég leszek neki én is? Beszéltünk már erről, azt mondta soha nem érzett igy fiú iránt, eszébe sincs hogy elhagyjon akármiért is. Mit gondoltok erről? Szerintetek csak tiniszerelem?


2015. máj. 11. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

" Szerintetek csak tiniszerelem?"


Persze.

2015. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, a barátnőd mennyire érett.

Én is ugyanígy vagyok a barátommal, csak én 20 vagyok, ő meg 22. Nekem mindenben ő volt az első, kicsit mindig bennem lesz az a gondolat, hogy jó lett volna mással is kipróbálni dolgokat, de sosem fogom ezt tenni, mert szeretem és ő az igazi számomra.

Neked kell tudni, milyen a barátnőd.

2015. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt majd az idő eldönti.
2015. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz ezen! Legyél vele boldog! Ha vége lenne, akkor legalább elmondhatod, hogy király volt. Ha ezen fogsz agyalni, akkor az sokat ronthat. Majd minden kiderül. :)

20/F

A barátnőm 16. Szintén az 1. vagyok neki.

2015. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de sosem fogom ezt tenni"


Soha ne mondd hogy soha.

2015. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal,sokat fog változni(te is),nagyon ritka hogy valaki rögtön a legelső kapcsolatában maradjon élete végéig.
2015. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!