Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy ha egy fiú belepisil a barátnőjébe?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy csinálnak-e ilyet az emberek gyakrabban, vagy ez csak olyanokra vall, akiknek furcsa vágyaik vannak szexuális téren és mindent, de abszolút mindent ki akar próbálni a barátjával?
2015. máj. 11. 12:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Álló farokkal én is tudok pisilni viszont ha benne van valakiben akkor már nem. Tapasztalat
2015. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 savanyújóska ***** válasza:
100%
Egyébként ha 'véletlenül' megesne a dolog, akkor is csak gusztustalan, de nem veszélyes, a pisiben kb. 0 baktérium van, plusz ugyanúgy savas, mint a hüvely. (Jó azért ez egy eléggé sarkított válasz, lényeg, hogy nem ettől lesz a vérfertőzés, meg a hepatitis.)
2015. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megcáfolnám azt, hogy szex közben nem lehet pisilni. Tapasztaltam, kipróbáltam, nem azt mondom, hogy teljesen álló farokkal, de ha félig áll fel akkor is be lehet tenni és akkor nincs akadálya a pisilésnek. A lányok meg nem kell itt nyavalyogjanak, mert egy normális ember nem pisil beléjük meglepetésképpen :P
2015. máj. 11. 13:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító.
2015. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember csináltasson p_na alakú wc-t, és megvan oldva a kényeztetése :)
2015. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt... Miért kell belepisilni? Mire jó ez?
2015. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
márpedig a vizelet tele lehet baktériummal. Nem véletlenül bacilusfészek egy nyilvános wc. Ha bármilyen fertőzésed van remekül kimutatható a vizeletmintából....
2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szánalmas mik vannak.
2015. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mindjart en hugyozom ossze magam a rohogestol nemelyik valaszon
2015. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát persze. Az a legjobb amikor egy lány egy fiú fölé guggol és drága puncijával köröz előtte. Utána irtózatosat szellent és egy baromi nagyok rászarik. Ez az igazi!! Menjetek már ó. Én igazából élvezem a szex minden formáját de azért vannak túlzások!!!
2015. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!