Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm követelése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm követelése?

Figyelt kérdés

A barátnőm(6év) ezt az ultimátumot adta egy kisebb veszekedés után:


[link]



[link]



2015. máj. 12. 07:11
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem jogos, és az, hoyg ÍRÀSBAN tesz, nekem azt mutatja, hogy ha beszél veled, akkor nem figyelsz oda.
2015. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

"egyszer egyszer mehetne ő is veled és a haverokkal ha nem is mindig."


Persze vannak közös bulik is azért kb 2 havonta

2015. máj. 12. 07:41
 13/55 anonim ***** válasza:

ebből nem sok jó lesz. szerintem. még telefonja sincs, hogy papírlapokon kommunikál:)


komolyra véve: elég súlyos követelései vannak. nem emlékszem olyan nőre az életemben, akivel eddig jutottunk volna: mind együtt töltött idő, mind követeléslista terén:)

2015. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond azzal, ha időnként szeretsz a barátaiddal elmenni bulizni, kikapcsolódni (ha nem iszod magad zombivá), de ha emellett nem fér bele az idődbe legalább annyi közös program, vagy nem vágysz annyi közös programra, amiről a barátnőd ír, akkor miért vagytok együtt?


Még a szüleitekkel éltek, és szeretné, ha összeköltöznétek egy közös albérletbe 6 év után, 28 évesen, te viszont nem?


A hiteltörlesztés alatt mit kell érteni?

2015. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Hülye:D


AM leírta lefotózta és átküldte a képet viberen.

2015. máj. 12. 07:51
 16/55 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez így gáz. Mi lesz később? Zsarolni fog? ( vagyis már ez is az bocsi)
2015. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

2-3 hónap és összeköltözünk ha nem törik bele a bicskánk.

Nekem van diákhitelem 300ezer--->800ezer

2015. máj. 12. 07:57
 18/55 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez így gáz. Mi lesz később? Zsarolni fog? ( vagyis már ez is az bocsi"


Igen én is annak érzem.Úgy látom a hölgyek inkább egyetértenek, míg a férfiak az én pártomon vannak vagy tévedek?

2015. máj. 12. 07:58
 19/55 anonim ***** válasza:

hmmm ötletes, hogy leírta papírra, csak miért viberen küldte :D de azért így is jobb mintha legépelte volna :)


Hát neki is vannak igényei és szeretné ha megkapná ezeket a dolgokat...mondjuk szerintem egyik sem annyira nagy, hogy ne lenne teljesíthető...


Hát, hogy jogos e azt te tudod...ő ad annyit a kapcsolatba, hogy megkapja ezeket? mondjuk szerintem egy kapcsolatban ennyi simán teljesíthető :)

2015. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jogos, de ott már nagy bajok vannak, ha a másik félnek ezek nem mennek magától.
2015. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!