Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm követelése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm követelése?

Figyelt kérdés

A barátnőm(6év) ezt az ultimátumot adta egy kisebb veszekedés után:


[link]



[link]



2015. máj. 12. 07:11
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

Igazad van, de én nem ismerek és nem tudok elképzelni olyan kapcsolatot férfi is nő között amit lehetne "kezelni"


Szóval én normálisnak találom azt ha egy párkapcsolat kvanehéz sokszor kvaszar és időnként kvajó.Ilyeneket látok a világban(család barátok ismerősök) és ilyet éltem át magam is.

2015. máj. 12. 08:30
 32/55 anonim ***** válasza:

#24 És majd válaszol rá!

-Sex (helyesen szex): megvan, vagy arra gondoltál, hogy veled?

-Orális sex (még mindig szex): akkor jöhetsz nyalni!

-sportolj... Akkor elkezdek szumózni.

2015. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

"kiadsam333 nevű felhasználó válasza:


te mit reagáltál/reagálsz erre?"


Azt a fentebb írt listát akartam neki elküldeni első blikkre kicsit viccesen, de még nem tudom párnapig nem keresem.

2015. máj. 12. 08:31
 34/55 A kérdező kommentje:

-sportolj... Akkor elkezdek szumózni."


csinos csak lusta és fáradékony.

2015. máj. 12. 08:33
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
Utána jön a többi követelés mint pl a házasság vagy elhagy.
2015. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Most komolyan a barátnöd követel töled hogy te fizesd Neki a jogsiát,meg hogy te vidd el nyaralni amugy ezt közösbe szokták állni,nem pedig csak a fiu fizesen mindent.én lány vagyok és igen volt ugy hogy én kedveskedek a fiunak
2015. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
57%

"Úgy látom a hölgyek inkább egyetértenek, míg a férfiak az én pártomon vannak vagy tévedek?"


Én nőként csak annyit tudok írni, hogy én nagyon nem szeretném, hogy a Párommal folyton egymáson lógjunk, örülök, ha szervez magának külön programokat, és nekem is megvan az igényem ugyanerre, (konkrétan jobban, mint neki), másrészt soha nem akarok férjhez menni, mert annyi önismeretem már van, hogy tisztában vagyok vele, hogy az sajnos nem egyeztethető össze azzal a fajta szabadság iránti igénnyel, ami bennem van, de ha a Párom nem vágyna arra, hogy legalább annyi közös programunk legyen, mint amiről a barátnőd írt, akkor tudnám, hogy elszürkült, ellaposodott a kapcsolatunk.


Egy darabig nyilván igyekeznék több színt és izgalmat vinni bele, meglepetés programokat szervezni, stb. Ha ő erre nem lenne nyitott, és azt látnám, hogy nem kölcsönös a törekvés, akkor nem lenne harag vagy neheztelés, meg nem lenne nyaggatás és "utolsó esély" üzenet sem, egyszerűen tudomásul venném, hogy "kimúlt" a kapcsolatunk, és elbúcsúznék tőle, mert az nem az ő, hanem az én felelősségem, hogy azt az életet élhessem, amire vágyom.


Ami a kérdésedet illeti, én őszintén szólva nem sok értelmét látom "jogos vagy nem jogos" formában feltenni a kérdést a barátnőd igényeivel kapcsolatban.


A lényeg szerintem az, hogy - miután feltehetően nem most szembesülsz életedben először azzal a hat év alatt, hogy mit hiányol a kapcsolatotokból - nem egyformák a vágyaitok, igényeitek, így ilyen helyzetben én inkább azt a kérdést tenném fel magamnak, hogy biztosan egymás mellett van-e helyünk.

2015. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
69%

Férfiként úgy gondolom, hogy amit a barátnőd kér közös szabadidős programot az 0, ha ezt sem kapta eddig meg, akkor joggal érezheti, hogy csak dugásra használod.


Az sem túl nagy elvárás, hogy kéri 28 évesen törleszd már a diákhiteled, szerezz egy jogsit, legyen közös albérletet. Előbbi kettőnek a fizetése természetesen a Te feladatot, utóbbinak szerintem csak a felét várja el.


Az írásképéből összességében azt látom, hogy ezt elég magabiztosan írta (nem látszik remegés a betűkön), a vastag betűs nyomatékosítások meg az elszántságát emelik ki.


Te tudod, mit teszel...

2015. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs gond az elvárásaival, valószínűleg azért így fogalmazta meg mert eddig nem nagyon lehetett veled megbeszélni erről mert félvárról vetted. Mivel egy kapcsolat kompromisszumokról szól, fogadd el amit szeretne mert szerintem egyik sem nagy kérés ha az anyagiak is engedik, viszont a kompromisszum részeként vesd fel te is azokat a pontokat amikben szeretnéd ha ő változna. És akkor nem kell hepciáskodnod, hogy csak neked kell tenni mert ő is fog... 25/F
2015. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
60%

"Nőként mit szólnátok egy ilyen levélhez?"


"Szex: havi 10x"


- Én többre vágynék, de ha te nem, akkor rendben, tiszteletben tartom, és ezentúl a kezdeményezést is meghagyom kizárólag neked.


"Orális szex: heti 2x"


- Rendben. De megmondhattad volna őszintén már korábban, hogy sokallod, ami eddig volt.


"sportolj heti 3x"


- Ez most komoly? Nem tűnt fel, hogy kettőnk közül én vagyok az, aki sportol, és akin nincsen súlyfelesleg??


Az én válaszaim ezek lennének (és nem poénból írtam, mielőtt esetleg azt hiszed. :-)


Ha meg azt szeretnéd tudni, hogy a barátnőd hogyan reagálna ugyanezekre, akkor írj neki.


Visszatérve a barátnőd "ultimátumaira", szerintem eléggé csalódott és kétségbeesett lehet, és tényleg pengeélen táncol a kapcsolatotok, ha erre rászánta magát.


(Én mondjuk nem tudom elképzelni, hogy ilyeneket leírjak, és nem is pusztán csak azért, mert ha az eddigi kéréseknek nem lett hatása, akkor tudnám, hogy ez is totálisan értelmetlen érzelmi játszma, "drámázás".)


Arról nem írtál, hogy mióta, hányszor próbálta ugyanezeket szép szóval kérni, és hogy változott-e bármi ennek a hatására - mint ahogy nyilván azt sem tudhatjuk, hogy mi a helyzet azokkal a dolgokkal, amire te vágynál, és te nem kapod meg tőle.

2015. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!