Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pakisztani baratom van, Fiuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pakisztani baratom van, Fiuk, megertobbnek kell lennem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban idegesit, hogy nyitott szajjal eszik, ha raszolok azt mondja "o sosem tiszteletlen velem, en miert vagyok ilyen". December vege ota egyutt vagyunk, ma jon az edesanyja ide Londonba egy ejszakara. Tegnap este leultetett elmondani, hogy ez nem a megfelelo ido arra, hogy bemutasson, majd maskor. Es hagyomanyos pakisztani ruhat vesz nekem legkozelebbre, hogy abban uljek le. Nem tudom mi lesz a jovoben, de egyre surubben gondolkodom azon, hogy megeri e.
2015. máj. 12. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Én aztán nem vagyok valami "félős", de a közel-keleti - arab kultúrkörbe tartozó férfiaknál, mint lehetséges párnál, én is mindig meghúztam a határt. Pedig több nagyon rendes férfival is megismerkedtem abból a kultúrából, szóval pozitív tapasztalataim vannak, de túl nagyok az életről alkotott nézeteinkből adódó különbségek.

Nem hiszem, hogy rosszindulatból vagy lenézésből tesz olyat, amit kifogásolsz, egyszerűen neki az a viselkedés a természetes. És ha mellette maradsz, (és mondjuk hosszú távon is "működik"), 50 év múlva is mindig lenne valami apróság, amivel akaratlanul egymást bántjátok, mert ami az egyiknek természetes, az a másiknak bántó. Nem tudnátok az élet minden részletére kiterjedő "listát" írni, hogy mit szabad / illik és mit nem, és milyen esetben milyen kompromisszumot lehet kötni.


Lépj tovább, amíg nem késő, legközelebb pedig maradj meg barátságnál! (Tudom, barátság férfi és nő között nem létezik, de akkor is:))

2015. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj amíg teheted
2015. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem tisztel, nem veszi figyelembe az érzéseid, igényeid, már most szolgaként kezel, csak nem veszed észre. Ez az idő előrehaladtával csak rosszabb lesz. Ha egyszer hozzákötöd az életed, nem fogsz szabadulni és nagyon szenvedni fogsz. Szavad semmilyen ügyben nem lesz, a férfiak igényét fogod egész életedben kiszolgálni úgy, hogy közben nem tisztelnek, nem törődnek veled.

Ha jót akarsz magadnak, most eltűnsz, de úgy, hogy meg ne találjon többé.

2015. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Addig hagyd, amig lehet, es bem durvul el a helyzet.

Nem rosszbol, vagy sertesbol, de mas az ertekrend, egyszeruen mar most nem mukodik koztetek, ez kesobb csak rosszabb lesz, es ha kesobb probalnad meg elhagyni, akkor hidd el, csak rosszabb lesz, miatta.. Gondolkodj!!

Tapasztalatbol irom, tenyleg hagyd el amig lehet !

2015. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott gyorsan! Az ilyenek a legveszélyesebbek jelenleg Európában. Örülj neki, hogy nem térített még át az iszlám vallásra.
2015. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Muszlim, mi?

Velük kevésbé vagyok képben. Viszont: december vége óta az nem nagy idő, gondol meg, hogy kell-e ez neked.

1. Az iszlám térítő vallás. Nagyon az esély rá, hogy ha komolyan gondolja veled, kérni fog, hogy térj át. Ha hívő vagy, ez még gond lehet.

2. Az ilyen multikulti kapcsolatok csak akkor működőképesek, ha mindketten tudtok igazodni a másikhoz és nagyon jól kommunikáltok. Na már most, nekem úgy tűnik, hogy a te embered teljesen úgy kezel téged, mintha pakisztáni csaj lennél és kb. semmi erőfeszítést nem tesz, hogy változzon, elmagyarázzon neked dolgokat stb. Én maximum egyszer még leültetném átbeszélni a dolgokat, aztán ha nem megy, hát nem erőltetném.


"o sosem tiszteletlen velem, en miert vagyok ilyen" Erre pl. tök jó válasz, hogy a te kultúrádban máshogy mutatják ki a tiszteletet, aztán hátha el tudtok beszélgetni a témáról.


Dél-ázsiai fickóm van, szóval tapasztalatból mondom, hogy lehet ezt másképp is csinálni.

2015. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!