Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az afgán/pak...

Mi a véleményetek az afgán/pakisztáni/török férfiakról?

Figyelt kérdés
Melyikük mennyire vagy mennyire nem megbízható? Családalapítás során mennyire képesek betölteni az apa szerepet? Lehet rájuk számítani, vagy legtöbbjük állandó hazudozó? Esetleg valami személyes tapasztalat? Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
1 fokkal jobbak mint a cigányok...
2014. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hozzájuk nem nyúlnék bottal se. Nekem jó a fehér csoki.
2014. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eggyetértek az első 2 kommentelővel. Aljas egy népség. A végén azon kapod magad hogy eladtak valakinek.
2014. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szexéhes barmok...
2014. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
torok teljesen vendegszereto nep, vannak torok cimboraim, nem ugy irok velemenyt mint a tobbiek. teljesen megbizhatoak.
2014. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, férfi vagy, vagy nő?
2014. jan. 2. 20:56
 7/9 anonim válasza:
Mindenhol vannak hulye meg normalis emberek, nagyban fugg ez miota el itt, miert jott ide mert azert ugye nem ugyan az egy menekult mint egy osztondijjas, ismerek olyat aki boldogan el evtizedek ota torok/pakisztani parjaval, es olyat is akinek par evig tartott, meg persze nem mindegy, hogy az interneten irt rad, hogy milyen szep vagy, vagy tenyleg ismered is.
2014. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom, nem általánosítok. Én férfi vagyok, és bár személyes tapasztalatom az nincsen, de leírom a véleményemet.

Szerintem előbb meg kell egymást jó alaposan ismerni, és ez független a bőrszíntől, származástól. De sajnos sok ember hajlamos arra, akárhonnan is származik, hogy úgymond "színészkedjen", és másnak mutassa magát, mint amilyen valójában, csakhogy meghódítsa a választott szerelmét. Aztán később jöhetnek ebből a bajok, amikor már esetleg gyerek is van.

Ezek a dolgok még nehezebbek lehetnek, ha az illető más országból származik. Véleményem szerint ez az egész bizonytalan dolog, mert mindig az idő dönti el, hogy merre alakul a helyzet. Az embert ugye, eleinte elvarázsolják az érzelmei, és éppen akkor kellene dönteni ilyen fontos kérdésekről. Emiatt is nehéz okosnak lenni ilyen helyzetekben.

2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, most olvasom, az is nagyon lényeges, amit a 7-es írt.
2014. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!