Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 eves lány es 24eves fiu gaaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lány es 24eves fiu gaaz?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. Bele szerettem de nem merem anyameknak elmondani mert meg a kicsi lanyanak gondol. Persze tudom nem vagyok meg olyan Nagy.... En kulfoldon elek. A fiu most fog kikoltozni.. szerintetek Hogyan mondjam el h ő van nekem??
2015. máj. 12. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Cigányok vagytok?

Csak a helyesírás, és a korkülönbség utal erre.

2015. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ciganyok.... A telefon erintoje elromlott es csak csutortokon tudom bevinni szervizbe.. a korkulombseg pedig minden nemzetisegu embernel megtortenhet.... Na meg a magyart torom mivel hetkoznapokban angolul es nemetul beszelek...
2015. máj. 12. 21:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez nem neked gáz, hanem a srácnak. Minden tekintetben. Én a helyedben nem maradnék vele, ennek sírás lesz a vége.
2015. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elgondolkozom a dolgokon. Koszi a valaszokat :-) :-(
2015. máj. 12. 21:41
 15/18 anonim ***** válasza:

Neki lassan komoly kapcsolat irányába kellene fordulni. Neked pedig 2-3 év múlva el kell kezdeni élni.

Ha összeszedsz egy ilyen srácot, sose vakarod le magadról. Ami most jól hangzik, de 21 évesen a legnagyobb problémád lesz. Hát ha még rá is beszél egy gyerekre..

Tanulj, tanulj, élj ismerkedj.

2015. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen. Sokan mondtak h fiatal vagyok. A fiu is mondta h 20leszek lelepek tole mert Addigra bomba no leszek meg ilyenek. Lehet igazatok van... De en nem hiszem h elhagyom... Nem ajulok el egy kigyurt izmos pasitol sem... Nem is fogok. Mert nem a kulsot nezem.. jo a fium se Csunya... :-) tok atlagos Eletet szeretnek. Nem az a làny vagyok aki minden pasit megakar hoditani. A fiunak komoly tervei vannak velem. most Azert kerdeztem ezt az egeszet mert delutan szokas szerint felhivott es elkezdett sirni h velem akar lenni mondjuk el mindenkinek kettonket Jovo heten mar koltozik is... Anyukajaval facen beszeltem es kifaggatott h en mennyire szeretnem h velem legyen a fia mert Latja rajta h kivan keszulve hianyzom neki... Nem tudom Hogyan lesz mi lesz Ebbol. Szeretem Ot. Megprobalok beszelni anyummal.. es a fiuval is beszelek errol..

Bocsi hibak miatt...

2015. máj. 12. 22:04
 17/18 anonim ***** válasza:

Az, ha megbeszélitek a helyzetet mindenképp jó.


És aranyos hogy így gondolkozol most, de később hidd el hogy az élet árnyaltabb, nehezebb lesz. És nem azért mert jön egy izmos, jóképű legény. El se tudod most képzelni mik várnak. Én pont abban a korban vagyok, hogy folyamatosan jönnek a problémák, és mindegyik egy egy légkalapács ütése kb, de állni kell bírni kell, mindenben dönteni, és azzal együtt élni.

Abban a korban még én is másképp gondolkoztam, és most tök jó volt hogy eszembe juttattad, ezért köszi is.


Nem hiszem hogy tartós lesz, valahogy elkerültök majd egymás mellől. Mindenesetre én szurkolok :)

2015. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
En koszonom :-)
2015. máj. 12. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!