Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod azt mondja, hogy szüksége van rád, akkor ott teremsz mellette bármi áron?

Figyelt kérdés
Te dolgozol estétől másnap délutánig, és a barátnőd közben felhív, hogy nagyon szomorú és szüksége lenne rád most. Nem lakik közel, 2 órát kell vezetned, hogy nála legyél, de most néhány napig semmi dolgod, tehát vele lehetnél. Munka után elmész hozzá, vagy inkább kialszod a melót?
2015. máj. 13. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmegyek.
2015. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal megyek hozzá mert nekem ő a legfontosabb !!!
2015. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmennék, aludni nála is lehet, együtt amúgy is jobb. :)
2015. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen állapotban vagy a munka után, szoktál-e munka után vezetni, hány óra volt az a munka, stb.

Nálunk már volt ilyen oda-vissza, hogy mentünk. Persze nem kialvatlanul, de munka után, nap végén, este, fáradtan.

De azért ne kockáztasd a testi épségedet.

2015. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a párom 1,5-1,5 órát vezetett oda-vissza, hogy velem lehessen 2 órát. Nem én kértem rá, de nagyon jól esett! :)
2015. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Ha 2 órára lakik a barátnőm, akkor miért a barátnőm? ...


Amúgy valószínű elmennék, de lehet szidnám az anyámat, hogy miért egy olyat kellett összeszednem, aki a világ végén lakik.

2015. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Együtt élünk, amúgy attól függ miért kellek. Ha egyébként nem szokott ilyet kérni mennék, ha nála ez gyakori mondanám, hogy pár órát alszom és megyek. Egyébként ha most kellek neki marhára nem lesz kisegítve ha 2 óra mulva odaérek. Sose értettem egyébként, hogy szomorúság miatt minek másokat ugráltatni? A másik jelenléte nem oldja meg a problémát csak tehetetlennek fogja érezni magát...
2015. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Te dolgozol estétől másnap délutánig"


Egész éjszakai munka után lehetőleg nem vezetnék 2 órát, ha nincs szó valami vészhelyzetről, mert sem magamat, sem másokat nem szeretnék veszélyeztetni az úton, és ezt komoly ok nélkül egy normális barátnő sem várhatná el az embertől, sőt inkább elleneznie kéne, hogy a barátja ilyen fáradtan vezessen. Ha a csaj csak szomorú, akkor igyon meg három pohár Baileyst, nézzen meg valami filmet, én alszom egy picit, és utána ott leszek vele.

2015. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!