Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kitartanom mellette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kitartanom mellette?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal.Végig gondolva mindig én hoztam több áldozatot és vettem komolyan a kapcsolatunk.Nem feltétlenül ,azért nem vette komolyan,mert nem szeret vagy hasonlók,hanem mert túl gyermeteg ,illetve kicsit önző.(legalábbis ezzel akartam felmenteni)Ezek olyan dolgok,ami felett szemet hunyok újra és újra,viszont volt már rá példa,hogy belefáradtam.Szakítottunk is.Később kibékültünk ,megbocsájtottam neki.Nemrégiben viszont valami olyat láttam(őszintén mondom az ő figyelmetlenségéből adódva)amivel tényleg erősen a lelkembe gázolt.Egy lánnyal,aki miatt évekkel ezelőtt is féltékenykedtem,egy beszélgetést folytatott.Kicsit szégyeltem magam,de visszatekertem a beszélgetést ugyanis róllam volt szó!A beszélgetésből egyértelműen kiderült,hogy gyakorlatilag azért könyörögte vissza magát,mert a másik lány elutasította(mondván:"Ha nincs ló ,jó a szamár is").Megalázó...és akkor még nem is beszéltem a részletekről,illetve hogyan is alázott meg és hazudozott róllam a saját barátom.Igazából megbocsájottam ezt is.Viszont semmire sem figyel azóta sem és igazából már nem igazán tolerálom.Viszont szeretem és reménykedem benne,hogy kicsit magába néz és felnőtként viselkedik vagy kicsit jobban odafigyel majd,illetve a bűntudata majd motiválja,hogy kicsit tényleg megváltozzon.Mi a véleményetetek?
2015. máj. 2. 23:40
 1/8 RRR ***** válasza:
89%

a hapsi kuka

a kapcsolat halott

ne kínozd magad tovább

2015. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És te még mindig együtt vagy vele?!

azta...

2015. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy érdemes-e.

Most ide leírtad az összes negatívumot amivel könnyű azonnali, elfogult véleményt alkotni, de nyilván nem lennél már vele, ha annyira borzalmas lenne.

Itt leginkább tényleg az a fájó, hogy csak pótléknak tartott és azért jött össze veled mert a másik nem jött össze.


Ha ez így van akkor már nem hiszem, hogy szeret.

2015. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért fogadtad vissza mégis? Nincs jobb lehetőséged mint ez a fajankó?
2015. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az egyetlen ,ami a kapcsolatban tart,hogy tényleg nagyon jól érzem magam mellette,ha együtt vagyunk...de már úgy érzem ez önmagában nem elég...

Igazából nem nagyon vettem fontolóra senki mást.

2015. máj. 2. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben, mit jelent az, hogy nagyon jól érzed magad mellette?
2015. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az alap dolgok.Tehát megértjük egymást,mindig éredekes számomra,jókat beszélgetünk,sok mindenben egyetértünk,normálisan beszélünk a másikkal stb.
2015. máj. 3. 00:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"...nagyon jól érzem magam mellette ..."

Aķkor nem értem miért panaszkodsz.

Szereted! Mit szeretsz benne? Őszintén!

Ragaszkodsz, nem akarsz egyedül maradni!

Igen. Végül is szerethető! Jól lehet éreznie magát az embernek olyannal aki a háta mögött kidumálja.

2015. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!