Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom ne vegyen annyira készpénznek?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok, nehezen ismerkedem, de azt látom rajta, hogy alapnak veszi, hogy mindig mellette leszek és semmit nem tesz azért, hogy "megtartson".

Mit tegyek, hogy jobban értékeljen? Nem féltékennyé akarom tenni mással, tényleg nagyon szeretem, de rosszul esik, hogy mindig csak én igyekszem programot kitalálni, ő legtöbbször csak otthon akar maradni és ajándékot sem szokott adni soha.

Nem drága dolgokat szeretnék, maga a gesztus hiányzik, hogy soha még egy csokor virágot sem adott :(

Szeretném, ha jobban igyekezne és nem venné készpénznek azt, hogy vele vagyok, hanem igenis próbáljon a kedvemben járni úgy, ahogy én teszem. Hogy érhetném el ezt?


2015. máj. 14. 09:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Legyél az enyém! Évente veszek virágot ha jó a szád. :D
2015. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére a barátom legalább nem csak a szám miatt szeret
2015. máj. 14. 10:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is..eloszor probald meg neki elmagyarazni ha nem valtozik utalgass arra hogy mas nem ilyen lenne veled
2015. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
A megbecsülést nem lehet kikényszeríteni. Vagy elfogadod a helyzetet, vagy találsz olyat, aki értékeli, hogy vele vagy.
2015. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Mondjam meg neki így, hogy bánjon velem szebben?
2015. máj. 14. 10:14
 6/19 fine rice ***** válasza:

Közöld vele a problémádat úgy, ahogy velünk tetted.


Az, hogy nem szervez programokat, az utalhat szimpla lustaságra is, de ugyanakkor utalhat arra is, hogy neki mindegy, hogy mit csináltok, csak az számít, hogy veled legyen.


Mindenképp üljetek le beszélni, meg kell tanulnotok alkalmazkodni egymáshoz.


Egy kapcsolatban az őszinte kommunikáció a legfontosabb. Ha az nincs meg, akkor nincs értelme az egésznek.


21/F

2015. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Amúgy őszintén elmondunk mindent egymásnak, többször szóba hoztam már a dolgot neki. Ilyenkor mindig azt mondja, hogy ő sosem szokott olyat mondani, hogy ne menjünk, meg elmegy ő velem akárhová, amit szeretnék.

Meg hogy nem szeret virágot adni.

De én annyira örülnék neki :( És nem csak én szeretnék szervezni programot, meg mindent kitalálni...

2015. máj. 14. 10:33
 8/19 fine rice ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyet. Először felteszed a kérdést úgy, hogy beszélj-e vele erről, aztán azt mondod, hogy már közölted vele..


Ilyen piti dolgokra egy értelmes férfi annyit mondana, hogy: "Szia, hoztam neked egy csokor kutyatejet! Van kedved moziba menni?"


Csak hasamra csaptam..


Nem azt mondom, hogy szakíts vele, de ha ilyen apró dolgokban nem tud hozzád alkalmazkodni, a nagyobbakat hogyan fogja tudni megoldani?


Ha már közölted vele a gondjaid, amit nem tud, vagy nem akar megoldani, minek vagy még vele? Ja várj, kitalálom. Azért, mert szereted..


No offense tho, de ha ilyen problémákat nem tudtok megoldani, nincs túl sok jövője a kapcsolatnak. Kivéve akkor persze, ha megtanultok alkalmazkodni.

2015. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8.: sajons nincs semmi tapasztalatom párkapcsolatok terén, nem tudom, hogy mit kéne még tennem, csak azt tudom, hogy ő az első, akibe szerelmes vagyok és ezeken a dolgokon kívül tökéletes.

Ezek meg apró dolgok, de akkor is zavarnak a tüskék

2015. máj. 14. 11:04
 10/19 fine rice ***** válasza:

Apró tüskék, de könnyen lehet, hogy később, énnél jóval nagyobb problémák forrásai lesznek. Ezt tapasztalatból mondom.


Ne hagyd, hogy a szerelem elvakítson. Próbálj meg tiszta fejjel gondolkodni minden esetben, legyen bármiről is szó.

2015. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!