Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg barátnőmnek, hogy nekem ez muszáj ahhoz, hogy alkossak?

Figyelt kérdés
Agyára megy a barátnőmnek, ha például a nap kb. 15-16 órájában egyetlen egy dalt hallgatok ami ugyebár nagyon monoton. Megértem a problémáját, de nekem ez kell ahhoz, hogy alkossak, ez helyez egy olyan tudatállapotba, lelkiállapotba, hogy ráhangolódjak, és feloldjam a gátlásokat, kötöttségeket, hogy az elmém, érzelmeim szabadabban szárnyalhassanak. És néha már egyszerűen őrült módjára viselkedik.
2015. máj. 15. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóról hallottál már? -.-
2015. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szabad tér szükséges a tevékenységemhez.
2015. máj. 15. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szádat és mondd el ezt neki, amit ide leírtál! Mondd el neki, hogy ez számodra létszükséglet!

Vagy, különszoba, és ott azt csinálsz, amit akarsz!


Egyébként, ha tényleg idegesíti őt, akkor itt nemcsak ő a hibás, hanem te is, mert te sem veszed figyelembe, hogy őt ez mennyire zavarja!

Szóval, ha neked létszükséglet ez a zene, akkor én is azt tudom javasolni, hogy füllhallgatóval hallgasd!

2015. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak wifi-s fülhallgatók is, futkoshatsz a lakásban is közben vele.
2015. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!