Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bűn az, ha valaki saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn az, ha valaki saját gyermeket akar?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem bűn. Ha az lenne akkor minden szülő bűnös lenne nem? Gyereket akartok? Hány évesek vagytok? Biztos a szüleid mondták neked ezt...:)
2015. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez új, hogy ez bármiféle bűn lenne.
2015. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bűn? Ezek szerint tévhitben éltem, mert természetesnek gondoltam...
2015. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor miért nyomkodják a piros kezet azok, akik nem tudják elviselni, hogy az az ember akinek a párja meddősége miatt nem lehet, az esetleg válni/szakítani akar?
2015. máj. 16. 10:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztosan a piros kezet nyomkodók szeretik annyira a párjukat, hogy nem hagyják el miatta...
2015. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na ez így teljesen más! Érthető h saját gyereket akarsz de emiatt nem kell szakítani/válni, megoldható ez a probléma máshogy is
2015. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De ha az illető sajátot akar


És sehogy sem jön össze. ..

Egy párkapcsolat persze hogy a szerelmen, szereteten alapul, de ott van az, hogy kell a közös cél, hogy közös jövőjük legyen.

Miért rossz ember az, aki akarja és kész?

Akinek nem lehet, az találhat olyat aki nem akar /nem lehet neki/ van már neki, és nem szeretne többet.

2015. máj. 16. 11:02
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bűn gyerekre vágyni.

Viszont a meddőség nagyon komoly problémaforrása lehet egy kapcsolatnak, főleg, ha az egyik fél ennyire szeretne saját gyermeket.

Örökbefogadás nem játszik?

Vagy az sem mindegy melyik fél a meddő. Szerintem fussatok egy kört orvosoknál mielőtt kenyértörésre kerülne emiatt a sor.

2015. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem érzed hogy neki is elég nagy tragédia hogy szeretne, de nem lehet saját?

Az aztán nagyon öröm ha nem lehet valakinek, de hogy még emiatt hagyják is el hát az aztán fantasztikus érzés lehet.

2015. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Általánosságban írtam ki a kérdést. Szerencsére minket nem érint. Csak nem egy kérdésnél láttam már a válaszokban, hogy ez nagyon elítélendő.
2015. máj. 16. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!