Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bűn az, ha valaki saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn az, ha valaki saját gyermeket akar?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én elítélem. Mert nagyon korlátolt emberekre vall. Férfiaknál "a nevem, a vérem", nőknél meg "aki nem szül, az nem anya, az örökbefogadott gyerek nem is a gyereked".


Nem tudnám elhagyni ezért a páromat. Örökbefogadnánk egy gyereket, és onnantól fogva az a gyerek a miénk. Ha a gyerekem félig nem a szerelmemé, akkor félig az enyém se legyen egy másik fószerrel.

2015. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem az a bűn hogy sajátot akarsz!

Az a bűn hogy el akarod hagyni a párod azért mert természetes uton nem esik teherbe.

Nem mellesleg! Téged megvizsgáltak? Kimeritettetek minden lehetőséget? Mint pl. lombik?

Nem ecsetelem mit fogsz okozni evvel. Ne érezd magad zsarolva! Gyorsan hagy ott. Kiméld meg magadtól! Legyen ideje találni egy normális embert aki önmagáért szereti majd, nem tenyész kancának nézi!

53/F

2015. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó lett volna a kifejtésbe írni valamit, mert ez így elég hatásvadász-szagú kérdés.
2015. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Missi_Key ***** válasza:

én megértem hogy sajátot akarsz..azt is ha emiatt hagysz el valakit, de akkor ne mond hogy azt a valakit mindennél jobban szeretted, és azt se hogy jó lett volna ha tőle fogansz meg, mert ha enyiért elhagyod akkor gyerek melett is elhagytad volna másért, és azt a gyerek szívja meg.


amúgy meg létezik mesterséges megtermékenyítés..ha a párod abszolút meddő akkor a te géned valaki ismeretlen donoréval, vagy a te petéd/hímivarsejted az ő egy testi sejtjével..már asszem megoldható, csak lehet hogy nem itthon...

2015. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a páromat, akkor ezért nem szakítanék. A párom a biztos, a gyerek egy lehetőség. Ettől függetlenül nem nyomkodok piros pacsit, mert az én véleményem az nem a globális igazság, hanem csak egy vélemény.
2015. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert a szakítással gyakorlatilag földbe tiporja a párját.
2015. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy biológiai összeférhetetlenség. Ilyenkor el kell gondolkoznunk azon, hogy a párunkat szeretjük-e jobban vagy a meg nem született babánkat. Mindenkinek a magánügye.


Miért foglalkozol mások véleményével meg a piros kezekkel? Nem tök mindegy? Nincs még egy ilyen komolytalan oldal az egész interneten ...

2015. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy itt #17?
2015. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!