Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom (együtt lakunk) múlt héten is bulizni volt a haverjaival (több napos fesztiválon), azelőtt héten is. Megbeszéltük, hogy most már beosszuk, egyik héten velem lesz, másikon haverokkal mehet, nem szólok bele. Én dolgoztam ma is, hulla voltam, nem volt semmihez kedvem, neki meg kedve támadt beülni az egyik haverjával dumálni, kérdezte, hogy nem baj-e ha elmegy, én pedig mondtam hogy nem, de még ma jöjjön haza.

Közben írtam neki Facebookon, célozgattam hogy lefekszek, siessen haza mert lemarad a mókáról, de csak legyintett rá "majd holnap mókázunk". Aztán felhívtam, hogy jöjjön haza, ő még lerázott annyival, hogy majd jön ha akar. Nagyon megbántott ezzel. Úgy érzem visszaélt a jóindulatommal.


Ezek után ti hogy reagálnátok, mit csinálnátok? Legszívesebben odamennék és hazarángatnám, de azt nem csinálhatom.


2015. máj. 16. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Költözz össze velem!:D

Hülye a csávód ennyi.

2015. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azt tudnod kell, hogy ha elengeded, akkor már ne zrikáld, hogy pontosan legyen otthon.

Ettől függetlenül, ha amúgy szereted, nevelési jelleggel ugyanezt elkövetném vele.

Hirtelen te se érj rá, semmi mókára, meg menj szépen a barátnőkkel koktélozni.

2015. máj. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit csinálnál? Úristen, remélem, mielőbb észbe kap, és otthagy!


Ha elengedted, mi jogon cs.szteted?! Nevetséges vagy, és gyerekes.

2015. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!