Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy ma meglátott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy ma meglátott egy idegen férfi, amint egy fát ölelgettem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy történhetett. Direkt alapaposan körülnéztem előtte mindkét irányban, teljesen tiszta volt a terep. Ezután következett az ölelés, ami miatt most biztosan ti is hülyének néztek, mi bajom van, hogy növényeket ölelgetek... Arra gondoltam, hátha a fának is jól esik, meg nekem is szükségem van a szeretetre. Nagyon jól esett, de aztán a szemem sarkából megláttam, hogy egy kocogó férfi közelít, rögtön el is löktem magam a fától, és el is fordultam, hogy ne lássa az arcomat, de akkor is olyan kínosnak éreztem. :/

Szerintetek?


2015. máj. 16. 23:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Gáz, ha csak ilyen módon "jutsz" szeretethez, a csávó miatt ne aggódj, nem találkozol vele többet. Nem okoskodásból, de a fák nem éreznek sajnos. Vegyél magad mellé egy kiskutyát, ha szükségesnek érzed, azt bármikor megölelheted, ha már emberek nem jöhetnek szóba..:D
2015. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 omba ***** válasza:
58%

Attól idegen, hogy többet aligha látjátok egymást...

Én, ha egy fát ölelő embert látok, max arra gondolnék, hogy gyakran hangoztatott tanács ez mostanában, a fák is éllények, ölelésük feltölt, megnyugtat.. stb.

2015. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez valami FITO ABBERRÁCIÓ?
2015. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mitől volna aberráció?


[link]

2015. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Most már beégtél és kész,nem fogsz a mennybe kerülni halálod után.És mondj le a marcipános sütiről is!
2015. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy:) Szerintem nem ciki, én is szoktam fákat ölelgetni, engem sosem zavart hogy vannak emberek körülöttem. Egy kicsivel több szeretet mindig jó a világnak:)
2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy esett a fának, mikor ellökted magadtól?
2016. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!