Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedek, mióta megtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek, mióta megtudtam hogy napi szinten írogatnak egymásnak. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Párom (férfi) nemrég ismerősnek jelölt csajjal beszélget a fb.-on napi szintem. A lány férjezett egyébként. De ahogy elmesélte az ismerősnek jelölésük esetét a párom, rossz érzés fogott el.

Nem tudom, hogy vegyem könnyedén a helyzetet. Mert nem hagy nyugodni..... mivel még hétvégén is beszélgetnek, mikor párom velem van :(

páromnak mondtam. kiakadt. úgy láton nem akar változtatni ezen.

Tegyem én is ugyanezt? de nem igazán hajlok erre. Ötleteket tudnátok adni?



2015. máj. 18. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

2es vagyok. Mégjobb: ott is hagynék a francba...

Igen kedves kérdező, mindenki tök okos itt gyakorin.

Vagy árts neki vagy szakíts... Értelmes ötleteket, hogy netalántán meg kéne javítani a kapsolatot senki sem tud adni.

Nem működik? Cseréld le... Nehogy már megjavítsuk... Vegyünk újat... Szép kis gondolatmenete van sok embernek.

Persze nem gond, ez jön a tévéből, médiából... Nem csoda, hogy semmi sem úgy működik ebben az országban ahogy kellene.

Az én tanácsom: Ne folytsd meg azzal, hogy nem engeded más emberekkel is beszélgetni. Hagyj neki egy kis élet teret rajtatok kívül. Elismerem ez veszélyesebbnek tűnik első rálátásra, de hidd el hosszútávon jobban fogsz járni.

Inkább tartsd a férfit látszólagosan "láthatatlan pórázon", mint sem megfolytsd egy x méter hosszúval. Hagyd had csinálja a dolgait, beszélgess vele, mi jö neki ebben, mi mindent kap ezektől a beszélgetésektől, mi mindent vár el tőlük, mi az ameddig el szeretne menni, mi az ameddig el is merne menni, és itt inkább te húzd meg neki a határt ami még neked is belefér, mint sem ő és szétmentek. Beszélgess vele, mond el a véleményed. Nézzétek meg a kérdést a másik szempontjából.

Ezt a válaszomat is nyugodtan le lehet pontozni... Nem érdekel... De azért nézzük már meg ki adott hasznos tanácsot... Istenem... :/

2015. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es válaszoló! köszönöm! nem is ragoznám tovább.

Remélem a párom is vevő lesz az ilyen típusú beszélgetésekre!

persze, hogy nem elhagyni, hanem megérteni, javítani szeretném!


Amúgy minden válaszolónak köszönöm, hogy időt szakított a válaszadásra!

2015. máj. 18. 13:45
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! én már eljutottam oda, hogy képes vagyok elmondani Neki mi bajom van.... de Ő még nem :(
2015. máj. 18. 13:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Istenem, mintha én írtam volna ki a kérdést! Az enyém beszélgető partnere csak barát és ne hisztizzek,nekem is vannak barátaim, mondja a férjem. Próbáltam jobb feleség lenni, féltékennyé tenni, miközben szenvedtem mint egy kutya.Valami változott, de még mindig fontos a nő. :) Mára eljutottam oda, hogy nem érdekel. Ha neki ez ennyire fontos! Férjemnek van sokkal több veszíteni valója. :) És élem a világom. :) Ha nem hozom szóba a nőt, nem találkozunk vele, tökéletes a kapcsolatunk,de tényleg, minden téren. Hát akkor döntsön.
2015. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én párom is szokott ilyet csinalni hogy mikor ott vagyok akk chatal massal de nem sűrűn szokta csinalni .Rám is irkálnak pasik és ez neki sem tetszik .Ha a párodat nem idegesíti hogy masok irkálnak vagy forditva akk sztem az régen rossz.
2015. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha egy nő miatt elhanyagol akk nyugodtan te is ismerkedj ha szeret akk elkezdi majd őt is zavarni a dolog és jobb esetben nem beszél a nővel sokat .
2015. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves 15-16-os! rám nem írogatnak pasik....ezért is esik rosszul.... mert ugye tudják, hogy kapcsolatban vagyok, és így szerintük se illik.

Viszont, azóta "helyre rázódott" és nem is chat-elt vele, tán csak 1szer pár mondatot.... (ezt gyorsan le is kopogom)

2015. júl. 2. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!