Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a barátom ne vegye olyan természetesnek, hogy vele vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mindig csak én alkalmazkodom, én akarom őt boldoggá tenni. Ő meg sosem kedveskedik nekem, sosem szervez programokat. Ez nagyon rosszul esik.

Mit csináljak, hogy egy kicsit összekapja magát?


2015. máj. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
csald meg.
2015. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
esetleg elmondod neki, h így nem vagy boldog....?
2015. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először azzal próbálkozz, hogy beszélsz vele erről.

Következő lépés, hogy szervezz te programokat, amire hívd őt mindig.

Ha nem jön, akkor kezdj el szervezni programokat, de csak magadnak.

2015. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki... azt mondta, hogy ő sosem mondja, hogy nem akar velem valahova eljönni, csak mondjam meg hova és mehetünk is. De ő nem tesz érte erőfeszítést, mindig én találom ki. Pedig nekem az is jó lenne, ha valami pasis dologra mennénk, csak lássam, hogy töltött vele időt :(

Megcsalni...hogyne. Ilyen gerinctelen nem vagyok. Szeretem és eszem ágában nincs a bizalmát eljátszani. Ha ő tenne ilyet én is hajítanám ki gondolkodás nélkül.

2015. máj. 18. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Tölts vele kevesebb időt, foglalkozzál többet saját magaddal. Külön jó, ha olyan elfoglaltságokat találsz, ami bármilyen formában sikeresebbé tesz, illik hozzád.

Akár külsődet formálod testedre, öltözködésedre, ápoltságodra való fokozott odafigyeléssel, akár képzed magad, akár plusz munkába fekteted szabad energiáidat, akár ezeket bármilyen módon ötvözöd, sikeresebb leszel, és ha férfi látja, hogy csaja sikeresebb lett, akkor tudja, hogy ezen túl neki is többet kell teljesítenie (ami vagy sikerül neki, vagy nem).

2015. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit az 5-ös ír.Hanyagold.Ne szervezz több programot,ne erőlködj ha őt sem érdekli.Ha szeret,előbb-utóbb kapálózni fog.Ha nem,és neki így is jó,akkor olyat kell keresni aki tesz is valamit azért hogy működjön a kapcsolat.
2015. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sz*rd le, aztán majd fog utánad menni mint egy kiskutya..

ha meg nem, akkor annyit is ér a kapcsolat..

majd találsz olyan, akit érdekelni fogsz :)

2017. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!