Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök arra kérne had feküdjön le valaki mással?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, és szeretem. Ez már a második alkalom hogy ezt kéri, és ugyanazzal az emberrel szeretné.

Tanácstalan vagyok

Ti mit tennétek ?


2015. máj. 18. 22:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

Én ezt válaszolnám:


"Oké, akár ma este átmehetsz és lefeküdhetsz vele, ugyanis már nem járunk! Na csőőő!"


Te szereted őt, de ő nem téged, felesleges a többit erőltetni.

2015. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Te, és ki ez a pali, a Brad Pitt? Erről eszembe jutott még egy kérdés: és te ki vagy, a Woody Allen?
2015. máj. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 WheneverYouWant ***** válasza:
Veszett ügy.. ha nem engeded meg akkor is megteszi csak nem mondja el.. Ha meg megengeded akkor hülye vagy... Szevasz tavasz keress egy új szerelmet...
2015. máj. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 B.I.G ***** válasza:
41%

Gyerekek itt az a baj én egys 100 kg pali vagyok és most le vagyok fogyva tehát én tényleg egy pali vagyok.És figyeljetek ide,nem a csajjal vannak a problémák ne veszitek szre.Kéreznk most valamit.Bemész egy étterembe,modjuk szerdán ezsel egy jó csülöklevest.Majd elmész az étterembe csütörtökön meint eszel egy jó csülök levest.Majd péntekesn is meg mindne nap a héten és ez így megy egy hónapig mikor egyszer bemész és már hozzák is a csülöklevesedet,pedíg te nem rendeltél még csak hát be jársz egy hónapja és mindíg csülök levest eszel.Na ugye hozzák is mire te szólsz hogy ma nem ezt szeretnél ,ennyi ,másra vágysz.Kérsz most egy jó rántott szeletet krumplival.Hát az bünrossz megkösznöd fizetsz távozol.Be mész másnap és már nem hozzák a csülk levest ami nem is baj mert ma sültet szeretnél.DE az sem jó azt is otthaoygod a felét,fizetszt távoznál,mire megkérdi a pincér.Kedves uram mi a baj,rossz az étel,rossz az íze.

Igen valahogy nem az ízvilágomnak megfelelő.Ezért többet nem is fogsz jönni.Mire a pincé elszomordik és megkérdi dehát a csülöklevest azt ette nagyon 1 hónapig csak azt ette.Igende már meguntam.És átbatyogok a szembelévő étterembe kikérem a kalymat egész jó mátol otteszek.A pincé pár napig néz egyszer csak mikor távozom átszalad a szemköszti helyről és átinvitál egy csülöklevesre,mire én azt válaszolom.Köszönöm de inkább egy szakácsot fogadjon fel aki nem csak 1 fajta dolgot tud elkészíteani.Viszlát

Na szóval a kérdés.Nem lehet,hogy a "pali"val van gond hogy máslefelé nézeget a párja?Ebbe nem gondoltatok bele mindíg csak a kérdező lehet az álozat.Öcskös írtam nekd privátot micsinálnék vele.Be is linkelem.Te figyelj már neked van f/sz a lábad közt te mulya kö/ög hát nekem ilyet mondana az asszony,fognám és a következő lenne.Elmagyaráznám neki hogy a holmiát mien ütenben pakolja össze és hova.Majd elküldeném a jóédes.Majd miután elmenne,szégyeneben átnannék ahoz a palihoz és mivel én egy pali vagy 100 felett én levenném a nadrágját és megnézném miért akarja azt a F/sz rázót majd jól és persze a fizikai retorziós sem maradhat el.Aztán meg magamba roskadnék mert ha egy nő ilyet kér annak oka van.Gyenge vagy öcskös az gyában.Szégyent érzel mi?Azért rossz ez inkább neked vagy melyik fáj jobban hogy mást akar vagy hogy azér akar mást mert te valószínűleg nem teljesítessz.Na ezekbe godolj bele meg mi van nincsenek végtagajaid vak vagy vagy mi a sz/r hogy nem dobod ki a francba és szedesz össze egy másikat?

2015. máj. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Elsőre viccnek gondolnám. Másodikra pedig komoly bajnak a kapcsolatunkra nézve.


Tudom, hogy vannak akik azt vallják, hogy 1-1 ilyen belefér mindkét fél részéről egy hosszú kapcsolatba, megbeszélik előre, hogy csak szex (egyik haverom is így van a párjával, 1 alkalomról lehet csak szó, és előre tisztázzák), de nekem ez nem fér bele egy párkapcsolatba.

2015. máj. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Bence_ ***** válasza:

Ő mit kapna attól a pasitól?

Téged ez miért zavarna?

Ezeket beszéljétek meg. Ha már tiszta, hogy ki mit kap, mit érez akkor eltusjátok dönteni, hogyan tovább.

Az, hogy ne beszéljen róla marhaság. Igénye van valamire. Te élnél úgy, hogy csak vágyakozol valami után?

2015. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha ez valós probléma, akkor nem lennék a helyedben.......

A kapcsolatotokból hiányzik a jó szex, a szenvedély és a barátnődnek másik pasin jár az esze. Van annyira gerinces, hogy ezt elmondja, de számomra érthetetlen, hogy miért kér engedélyt....nem vállalja be, hogy hoppon maradjon és fedezékből kikacsingat.

Véleményem szerint ennél rosszabb dolgot nem lehet tenni egy partnerrel....ennél még a megcsalás is jobb.

Bármennyire is szeretném a párom, ha ilyen kérdéssel állna elém akkor egy csókkal elköszönnék Tőle és hagynám hadd élje az életét.

37F

2015. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én az elsőnél azt mondtam volna: rendben drágám, nyugodtan feküdj le mással, de akkor engem többet nem látsz, utána tőlem a fél város átmehet rajtad.
2015. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az eszébe sem jut senkinek,hogy jó eséllyel ez a csaj amúgy is dugványozik a másik pasival csak most próbálja "legalizálni" a dolgot?! Végülis mindegy... Először kellett volna kivágni a francba. Aki szeret az nem akar ilyet. Te meg bármennyire szereted nem tűrheted el ezt. Ne légy megalkuvó és muja. Ki kell vágni a francba
2015. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkozok az általatok leírt dolgokon.
2015. máj. 19. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!