Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevésbé kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé kívánom a párom, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Igazából kb távkapcsolatban vagyunk a kezdetek óta. Átlag heti 3x látjuk egymást, de általában én megyek hozzájuk. Még otthon lakik a szüleivel. 27 évesek vagyunk mindketten. Én kívánnám többször a szexet, de ő mondta, neki untig elég heti kettő. Igazából sajnos ez sincs meg, átlag heti 1. Sokszor panaszkodik ha hétköznap nálam van, hogy fáradt. Vagy hogy jaj, most nem szőrtelenített, hagyjuk. Egy ideig nem vertem nagy dobra a dolgot, maximum önkielégítettem maponta ha nem találkoztunk. De most már a kezdeményezéstől is elment a kedvem. Kezdeményezek, ő nyűgös, aztán hagyom a fenébe. Alszunk egymásnak háttal. Szóval úgy érzem fogytán a tűz. Szeretem, de ezt már nem tudom hova tenni. Pedig jól nézek ki :), nem változott a formám mióta járunk.

2015. máj. 20. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerős. beszélj vele. ha nem megy, akkor tovább romlik a szexuális kapcoslat, (ami szerintem az egyik alapja a párkapcsolatnak), elhidegültök teljesen és a vége kalap kabát lesz. Szal... bezsélj vele.
2015. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
Egy picit vedd vissza a nyomulást, jöhet több romantika, hátmasszázs, nyugis filmezés, virág, aztán ő fog közeledni. Kell néha egy kis pihi. Tudom mert én is voltam úgy hogy napi szinten hulla fáradt voltam, aztán csak a veszekedés ment hogy miért nem kezdeményezek. Aztán békén hagyott kicsit, több szeretetet adott, és láss csodát....
2015. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egyre kevésbé kívánom a párom, mit tanácsoltok?"

Szomszédasszony? :-)

2015. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg keress olyan csajt aki jobban szereti a szexet meg téged. Én ha szerelmes vagyok a páromba folyton vágyom rá hogy szeretkezzünk, akkor is ha fáradt vagyok és magamat is rendbe hozom hogy semmi akadálya ne legyen. Főleg ha csak párszor tudunk találkozni egy héten. Nem hagynék ki egy alkalmat se. Szted mi lesz így később? A heti egy alkalomból havi 1 alkalom lesz. Inkább a kapcsolat első szakaszában aktívabbak szexuálisan párok mint később. De hát reménykedj ha akarsz.
2015. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Adri+ ***** válasza:
Egyértelmű! Vedd már észre, hogy kihasznál. A falujában nagy a képe : , Van ám pároomm!'. Neked meg beint. Csak arra kellesz, hogy mást is elutasíthasson a gyáva! Hajísd, és lesz jobb. Távkapcsolat az meg szerintem baromság. Legyél már ember a talpadon.
2015. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a masodik valaszolonak 100%-ig igaza van, en is lany vagyok es ha azt teszed amit a kettes javasol tuti valtozni fog a helyzet, velem is volt ilyen meg van is
2015. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdező nyomulna, egyszerűen csak normális, egészséges szexuális életet szeretne élni. Alapból úgy tűnik az van amit a csaj akar, a srác megy mindig hozzá, lemondott a gyakori szexről mert a csajnak elég heti 1-2 és akkor még ebből a pár alkalomból is kihátrál a lány meg nyűgösködik. Mindezek mellett még a fiú kedveskedjen meg nyalja ki a seggét? Ne vicceljetek már. Rövid az élet az ilyen unott p*csákhoz.
2015. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. A kezdetekkor átlagosan hányszor szeretkeztetek egy héten?

2. Akkor is sokszor elutasított?

3. Szoktatok beszélni a szex minőségéről?

4. Elégedettek vagytok egymás ágybeli teljesítményével?

2020. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!