Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet férfi és nő között barátság? Akkor ha jártak már együtt? (de mondjuk igazi szerelem nem volt köztük)

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Végülis elméletileg szerintem igen. A gyakorlatban még nem tapasztaltam.

Gyerekes dolognak tartom, ha két felnőtt ember között véget ér a szerelem, és utána már soha többé nem szólnak egymáshoz meg fújnak a másikra.

Tehát ha érett gondolkodásúak, miért ne lehetne?

2010. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utána lehet!
2010. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de ez rengeteg mindentől függ, többek között attól is, hogy a 2 fél mennyire intelligens, szóval mennyire fogadja el, hogy vége van a kapcsolatnak.
2010. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is beakartam bizonyítani egy sráccal akivel végül összejöttünk(1 hónapig bírtuk:D) és 9hónapig jártunk és most rosszba vagyunk:S bár csak azér mer összejöttem egy közös haverunkkal:S:P
2010. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LEhet férfi és nő között barátság, nekem is van nem egy haverom akivel soha nem feküdnénk le de volt hogy együtt aludtunk,mert akkor mindketten kivoltunk lelkileg és jó volt valakihez hozzábújni. De mint pasi nem vonz, pedig jól néz ki.

Olyan nekem mint a tesóm, és én is neki.

Egyszer mondjuk azt hitte több mint barátság, megcsókolt de itána tisztáztuk hogy kár lenne elrontani ezt, utána nem lesz ugyanaz a kapcsolatunk. Elnézést kért és ugyanúgy haverok vagyunk mint rég, és nem léptük át a határt.

De ha valakik már jártak, tehát szexuális vágyat éreztek egymás iránt és szakítottak akkor ott valamelyikben biztos maradt valamennyi érzelem mert ugyebár ez nem gombnyomásra törlődik egyszerre az emberekből ( bár egyesek ezt hiszik ) tehát a válaszom az hogy ha már jártak akkor nem és ez független az igazi vagy nem igazi szerelemtől, érzelmek mindenképp vannak,és itt ez a döntő.

NEkem pont ez a bajom, az exem havernak akar de én még mindig szeretem és nem érti miért nemtudok úgy viszonyulni hozzá mint pl a barátjához...

2010. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy IGEN de ez konkrétan emberfüggő én 3,5 hónapig jártam egy lánnyal (ami nálam már soknak számít) és most lassan 1 éve nagyon jó barátok vagyunk valahogy le kellett küzdenem az iránta érzett szexuális vágyat de ezt eltudtam érni, hogy elvittem edzeni. elég kiábrándítók a nők tiszta izzadtan smink nélkül "félig a halálukon" de legalább segítettem neki fogyni :P
2010. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!