Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Converse kérdése:

Hogyan tudnám túltenni magam ezen a rémálmon?

Figyelt kérdés
4 évig jártunk a barátommal. Ő külföldön dolgozott, én itthon voltam. Sokszor voltam féltékeny, mert volt, hogy hónapokig nem láttam. Mielőtt megismertem ő már ismert egy eléggé könnyűvérű lányt (és akkor szépen fogalmaztam). A társaságunkban már mindenkinek megvolt egyszer-kinek így, kinek úgy. A lényeg, hogy mindig hajtott a barátomra és igaz, hogy amíg mi nem jöttünk össze addig történt köztük ez-az, de nem feküdtek le. Mi boldogok voltunk 4 évig, aztán jött egy nehezebb időszak, több veszekedés és a lány újra a barátom után koslatott. Nem titkolta, hogy beszélgetnek-közösségi portálon stb. Aztán csak azt vettem észre, hogy távolságtartó lesz egyik napról a másikra, nem igazán beszélgetett velem, nem figyelt rám. Visszautazott külföldre és az utolsó este tudtam, hogy amint elmegy másnap...már soha többé nem lesz semmi a régi. Miután elment rondán beszélt velem, időt kért-akkor már tudtam, hogy vége lesz. 4 nap múlva felhívott és sírt, én is sírtam, mert tudtam, hogy elvesztettem őt. Teljesen kikészültem...ő volt a mindenem, idióta voltam és nem hagyott nyugodni a dolog. Beléptem a közösségi portálon a fiókjába (tudom, hogy nem szép dolog, de mivel nem mondott semmit, kikellett derítenem, hogy a lány miatt hagyott-e el) és a tudta nélkül olvastam az üzenetváltásait. A beszélgetések között volt egy-kettő amit nem lehetett félreérteni...aztán eljött az idő amikor nem tudtam már tovább olvasni amiről írnak, mert azt hittem, hogy megszakad a szívem. Eltelt egy hónap és mi majdnem minden nap beszéltünk...pedig kijelentette, hogy nem fogunk kibékülni és, hogy úgy érzi, hogy már nem szeret! Amíg külföldön volt folyamatosan beszélt a lánnyal-telefonon, közösségi portálon stb. Hazajött...és sajnos több jel (kimagyarázhatatlan smsk, hajszálak stb.) is arra mutatott, hogy amint hazajött már lefeküdt is a lánnyal. Amíg itthon volt, többször találkoztunk-mindig hűvös volt velem, de akárhányszor találkoztunk vagy beszéltünk sírtunk mind a ketten, pedig ő tényleg nem az a fiú aki mindenen sír. Aztán újra visszament...de 2 hét után a pár szavas beszélgetéseink újra közelibbek lettek. Aztán újra és újra beszéltünk, sírt és azt mondta, hogy annyira nagyon hiányzom neki és jó lenn, ha újra boldogok lehetnénk együtt! Eltelt 2 hét és hazajött, a születésnapomon elmentünk még barátként arra a helyre ahol anno a kapcsolatunk elején voltunk. Amikor odaértünk rám nézett, megölelt és megcsókolt...és akkor tudtam, hogy soha nem akarom többé elengedni. Ennek már egy éve, rendeződött a viszonyunk, boldogok vagyunk együtt, már együtt is élünk és tervezgetjük a közös életünket. A napokban azonban egy smst találtam a telefonjában amit most én használok...egy olyan smst, ami nem 100%ra, de eléggé megerősíti azt a dolgot, hogy amikor nem volt velem akkor lefeküdt a lánnyal. Tudom, hogy nem voltunk együtt, hogy akkor külön voltunk...és tudom, hogy ez nem számít megcsalásnak...de bánt, hogy hogy tudott 4 év után csak úgy lefeküdni valakivel, amikor tudta, hogy én mennyire szenvedek?

#szerelem-csalódás-fájdalom
2015. máj. 21. 13:24
 1/2 Mumusan ***** válasza:
Ennek már egy éve! És sejtetted hogy ez történt. Akkor mit parázol rajta?? Már rég megbocsátottad neki. Szerintem töröld ki az sms-t, és ne foglalkozz régi dolgokkal. Attól hogy ezen őrlődsz, még nem tudod semmissé tenni. Felejteni tudni kell.
2015. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látszik hogy nagyon szereted a barátodat,és őszintén sajnálom amit veled tett nem volt fair, nagyon nehéz lehetett neked akkor!

Ha valóban egy éve nem történt köztük semmi-és akkor is cak fellángolás volt,és úgy látod máskor nem csalna meg, csak rajtad múlik, hogy bent maradsz-e most ebben a kapcsolatban.

Ha sikerül megbékélni a gondolattal, hogy ez megtörtént, akkor lehet még jövőtök, de akkor meg kell bocsáss neki, amihez viszont kommunkáció kell. Beszéld meg vele őszintén, hogy ez neked még mindig fáj, játszatok nyílt lapokkal, mondd meg h őszinte lehet veled, és zárjátok le végleg a múltat, nyissatok új fejezetet.

Ha pedig úgy érzed hogy egyáltalán nem fogsz tudni ezen túl lépni, akkor sajna lehet inkább ki kéne lépned a kapcsolatból, mert ott marahat benned, mint egy tüske. De ezt csak te tudhatod, egy megcsalás még nem feltétlen a világ vége, de az már probléma ha nem tudtok normálisan beszélni róla, vagy nem tudsz benne megbízni.

2015. máj. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!