Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A ferjem a nagynénémnek ontotte ki a szivet (akivel kozeli viszonyban vagyok) es megkerte segitsen neki. Most beszelni akar velem, hogy mi bajom van miert akarom otthagyni a ferjem. Le kellene ulnom beszelni vele?
2015. máj. 22. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval csak elmondta nagynénédnek a problémáit erre te otthagyod? Fura egy szitu ugye tudod? :D
2015. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs felreertheto voltam: el akarom hagyni a ferjem, ezzel a ferjem elrohant a nagynenemhez es...en azt nem tudom, hogy most beszelnem kellene-e a nagynenemmel a kettonk ugyerol?
2015. máj. 22. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Veszíteni valód nincs. Legalább te is megbeszélheted a problémáidat valakivel, talán tanácsot is tud adni neked.
2015. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy plusz beszélgetés nem halálos, és nem volt félreérthető alapból se sztem.
2015. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a viszonyotok, mond el neki is, hogy mi a baja. Hátha tud olyasmit mondani amitől máshogy látsz majd pár dolgot. Ha olyan a felfogása, hogy a nőnek a fakanál mellett a helye és válni bűn, akkor is meghallgatod, és teszed amit tenni kell.
2015. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Adott, hogy ne valjak. Most beszéltünk. Végig a férjem mellett érvelt és védte. Mintha az ő védőugyvedje lenne :-(, nem tudom nem erzem fairnek, hogy most a ferjem majd minden rokonomnallobbizni fog, hogy terjek eszemre? vegul is az en eletem. Koszi a valaszokat!
2015. máj. 23. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj, ha ez csinálja, akkor meghallgatod az összes rokonodat, a tanulságokat levonod, és kész, hátha hoznak olyan jó érvet, ami a férjed mellett szól. Gondold át józan ésszel a dolgot.
2015. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!