Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ért pontosan az alatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért pontosan az alatt a nő, hogy ha azt mondja hogy azt szeretné hogy a pasi legyen az erősebb, hogy legyőzze őt?

Figyelt kérdés
Természetesen nem fizikai értelemben vett legyőzés.
2015. máj. 23. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A dominanciarol beszelt neked. Az elet minden teruleten ilyennek kell lenni, nem csak a nokkel, de nem feltetlenul minden helyzetben szerencses ezt kimutatni.
2015. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
61%
A nők többsége (nem mindenki) azt szereti ha a férfi dominánsabb. Én is azt szeretem ha a párom erősebb, nagyobb nálam. Biztonságérzetet ad.
2015. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen dominancia. Szeretne, ha a sarkadra allnal, a legtobb dologban te hoznal dontest, ha egy kicsit iranyitanad ot, hogy azt erezhesse, o a gyenge, torekeny no, te pedig az eros ferfi, aki nem hagyja befolyasolni magat a nonek. Azert ezt a "szerepcseret" (gondolom, szerepcsererol van szo, mert ha eddig nem o lett volna a dominansabb, akkor nem kerne ilyet) ovatosan kezdjetek el. Nalunk is ez volt, de a parom ezt a feladatot szin otosre akarta teljesiteni es onnantol, hogy megkertem, hogy probaljon rajtam felulkerekedni dolgokban, ne en legyek mar mindenben a dirigalo, o egy csapasra mindenben ellent mondott, mindenben lenyomott, mindig a sajat akaratat ervenyesitette, ami nem volt tul jo, mert nem azt kertem, hogy gorcsosen alljon ellen a donteseimnek fuggetlenul attol, hogy azok jok, vagy rosszak. Csak azt szerettem volna, hogy kicsit iranyitson, a merleg valamivel jobban az o oldalara billenjen. Ezzel szemben egy mu viselkedes jott ki belole, ha en azt mondtam, h igen, o robotkent azt mondta, hogy nem. Na ezt nem igy kell csinalni.
2015. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy egy önmagáért felelni képtelen, gyenge jellemű ember. :D
2015. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sokat élt egyedül, és megszokta hogy mindent magának old meg. Szóval nem egy tiniről van szó meg nem is húszon, harminc éves nőről, hanem már 40es. Nemrég kezdtünk bele a kapcsolatba, és azt mondta hogy mivel sokat élt egyedül, túl erős nő lett. Szeretné ha a kapcsolatban "legyengülhetne" és a pasi lenne az erősebb.
2015. máj. 23. 14:03
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, szerintem ilyesmi lehetett a helyzet nálatok is, írnál még arról hogy pontosan miben szeretted volna hogy a párod máshogy viselkedjen?
2015. máj. 23. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Van hogy én is szeretném, hogy irányítson kicsit párom, hogy gyengének érezhessem magam, és megvédjen a bajoktól, hogy rá hagyhassam picit az életünk alakulását, aztán ránézek amikor nyomkodja a gépen a játékot, s közbe skype-on sikonyálva nevetgél a cimboráival, és rájövők, hogy mekkora hülye lennék, ha ráhagynám magam :-)
2015. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!