Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan tolerálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tolerálnátok, ha párotok napi min.3 órát játszik WOW-on?

Figyelt kérdés

Már 36 éves a férfi,és napi minimum 3 óra megvan este 8-11 között,de hétvégén több.

Rendes apuka egyébként,csak ez titeket nők mennyire zavarna?



2015. máj. 23. 10:55
 1/7 Mumusan ***** válasza:
Én is WOW-oztam egy időben. És nagyon könnyű fél napot ott ülni előtte. Egy-egy küldetés van hogy 1-2 óra alatt van meg. Az is számít hogy aktív tagja-e a klánnak, mert akkor megbeszélt időpontokban a csapatokkal teljesíthetőt csinálják közösen. De bármikor abbahagyható. Abból nem lesz visszafejlődése. Félbehagyható a küldetés. Mondd meg neki hogy érted mennyire leköti, biztos izgalmas, de neked is szükséged van a társaságára.
2015. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna amig foglalkozik velem es a gyerekekkel es ha eljon a gep elol ha programot szerveztunk kozosen. Es amig mi vagyunk az elsok :)

18/L

2015. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
WoW-nál az még nem is sok idő. Tudod az nem olyan játék, hogy játszol vele 10 percet és annyi.
2015. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amíg ez nem megy az együtt töltött idő rovására, nem akkora baj

én nem játszom semmivel, így kicsit nehezen értem mi abban olyan jó, hogy napi több órát azzal tölt

de nyilván szereti és amíg ebből nincs probléma, nyugodtan játszon

akkor viszont már nem tudnám elfogadni, ha az lenne számára a legfontosabb, minden szabadidejét azzal töltené

2015. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálnék én is egy karit h abban a 3 órában se kelljen hanyagolni.... :DDDDDDDDDDDD
2015. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna. addig én is játszanék valamit, vagy lefoglalnám magam. mindenkinek kell egy kis szabadidő :)
2015. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ennél vadabb hobbija ne legyen
2015. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!