Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött be a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött be a barátom? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap bulizni voltunk a barátommal meg néhány barátunkkal, köztük az exbarátommal. (Nem voltunk sokáig együtt, plusz a mostani barátom nem is tudja, hogy az a srác az exem). Kicsit sokat ittam, az exbarátom is, és hát jól éreztük magunkat együtt. Nem kell semmire gondolni, sokat dumáltunk, együtt járkáltunk ide-oda, néha megöleltük egymást, de semmi más. Egyszer kimentünk ketten cigizni, és akkor elcsattant néhány csók, de senki ismerős nem látta, főleg a barátom nem.(megbántam, tényleg, de akkor izgalmas volt) Meg egyszer kimentem mosdóba, utánam jött, elkezdett simogatni, meg csókolgatni, de nem hagytam nekk, viszont az egyik barátnőm pont akkor jött ki az egyik wc-ből, és valszeg azt láthatta, hogy a srác simogat meg minden. De ezt letisztáztam vele, hogy nem történt semmi, és nemhiszem hogy elmondhatta a barátomnak. Aki viszont tegnap este nem szól hozzám...nem értem miért...

Ti mit gondoltok? 21L


2015. máj. 23. 12:45
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Te emberi hulladék, te....
2015. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg szep hogy jogosan!!!! Higy lehet parkapcsolat kozben egy bulin smarolni az exeddel? Az Ex azert Ex mert mar nem vele vagy. Inkabb kerj bocsanatot a baratodtol es remeld a legjobbakat de en egy ilyen utan valoszinuleg kidobnalak de legalabbis idot kernek.

18/L

2015. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ÁÉÁÁÁ dehogy kérdező te ártatlan vagy :DDDDD
2015. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kell semmire gondolni!" Anyám! :-D Mi lett volna, ha gondolunk is "valamire "? Jha...végül is csak éppen, hogy nem d..gtatok! :) Bár szerintem kamu kérdés, de ha mégse,, akkor ribizli vagy! :-D
2015. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Interferencia ***** válasza:
100%

"Szívtelen hulla,

Erkölcsi nulla

Ennyi vagy, látod

A sok hazugságod

A lelkedet felfalja lassan

Rothadó testen a balzsam

A külvilágnak csak a látszat

A becstelenségnek alázat


Készakarva ártottál

A hátamba kést mártottál

Nincs bocsánat, nincs bánat

A vermet magadnak ástad "

2015. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan. Saját nézőpontom:


- "Tegnap bulizni voltunk a barátommal meg néhány barátunkkal, köztük az exbarátommal. (Nem voltunk sokáig együtt, plusz a mostani barátom nem is tudja, hogy az a srác az exem)" -


WTF? Mi az hogy nem tudja, ha jó haverok??? Vagy az őszinteség felejthető egy kapcsolatban?


- "Kicsit sokat ittam, az exbarátom is, és hát jól éreztük magunkat együtt. Nem kell semmire gondolni, sokat dumáltunk, együtt járkáltunk ide-oda, néha megöleltük egymást, de semmi más. Egyszer kimentünk ketten cigizni, és akkor elcsattant néhány csók, de senki ismerős nem látta, főleg a barátom nem" -


Nem kell semmire gondolni, végül is csak megcsaltad a párod, nem nagy ügy mi? Ja, ha párod nem látta meg se történt ugye?


"Meg egyszer kimentem mosdóba, utánam jött, elkezdett simogatni, meg csókolgatni, de nem hagytam nekk, viszont az egyik barátnőm pont akkor jött ki az egyik wc-ből, és valszeg azt láthatta, hogy a srác simogat meg minden. De ezt letisztáztam vele, hogy nem történt semmi, és nemhiszem hogy elmondhatta a barátomnak." -


Szóval hazudtál.


Összegezve, megcsaltad a párod az exeddel aki még hajt rád, de párod nem is tudja hogy az exed, közbe hazudozol a barátnődnek, meg letojod a párod az ex kedvéért miközben együtt mentek bulizni mindezt egy éjszaka alatt, és nem érted mi baja a pasidnak...


Hát kislány, valami emberfeletti akarattal ráveszem magam, hogy ne soroljak fel rád minden jelzőt ami az eszembe jut és csak annyit mondok, hogy hányok tőled (ami nagy teljesítmény mert vasból van a gyomrom). Szerintem ha a pasidnak egy kicsi esze is van úgy hajít ki a kapcsolatból mint én a macskát a frissen vasalt/mosott ruhákról...

2015. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőj fel,aztán vegyél magadnak gerincet!
2015. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!