Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el az egyik legjobb barátomnak, hogy a baratnoje "majdnem" megcsalta?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom(legyen x) és a baratnoje 3 éve vannak együtt, 19 és 20 évesek. Van egy másik barátom(y) és mi egy nagy társasággal mindig együtt iszunk. X barátnője minden fiuval flortolget a bulikbán, de ez x-et nem nagyon zavarja amíg nem történik konkrét megcsalas. Tegnap viszont előttem x barátnője majdnem lesmarolta y-t, úgy hogy a szájából kilogott egy kuki(mármint a nasis kuki:D) és leharaptatta y-nal, én meg ott álltam velük és láttam. Utána meg végig olelgette y-t meg bújt hozzá és olyanokat mondott neki,hogy annyira szereti megolelni. X és y nagyon jó barátok. Ettől függetlenül mindenki azt mondja,hogy ne mondjam el x-nek mi történt mert úgysem érdekelné, meg amúgy is a baratnoje kb. minden buliban tangaban maszkal előttünk, szóval köztudott hogy r.banc. És hogy én túlérzékeny vagyok és nem kéne hogy erdekeljen a dolog. (van barátom amúgy négy éve) De nagyon lelkiismeretfurdalasom van :(( mondjam el neki szerintetek vagy inkább hallgassak? 19L
2015. máj. 24. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a barátaimra nagyon haragudnék, ha nem mondanák el. De ismét a te statisztikád növelem, nő létemre lehet, hogy totál másképp gondolkodom, mint a pasik :D


Szerintem a te legjobb belátásod szerint cselekedj. Én elmondanám, meg a tangás dolgot is. Úgyse együtt fognak megöregedni, ez elég egyértelmű amúgy is, akkor meg már inkább azelőtt szakítsanak, hogy felvettek egy 20milliós hitelt, meg született 5 gyerekük...

2015. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy felvazolom a helyzetet mintha valami másik ismerősömről lenne szó, és megkerdezem, hogy ő ebben a helyzetben tudni akarná-e vagy sem, vagy zavarná -e. (nekem azt mondta maximálisan megbizik a baratnojeben, de y-nal mindig beszélek róla,és ő azt mondja,nem a csajon múlik hogy tortenik-e valami) Szóval ha azt mondja,hogy tudni szeretné akkor elmondom neki, ha meg nem akkor inkább hagyom a p.csaba. Lehet hogynincs sok kközöm hozzá, de nincs kedvem nézni állandóan ahogy előttem enyelegnek,aztán meg nézzek a barátom szemébe meg beszelgessek vele úgy mintha nem tudnék semmiről.
2015. máj. 24. 15:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Én elvárnám a legjobb barátomtól, hogy elmondja! F
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez a legdurvább helyzet.


Ha elmondod 2x fog haragudni a barátod, egyszer amikor elmeséled, és nem fog hinni neked, egyszer pedig amikor majd kiderül, hogy igazad volt



Jól fontold meg, hogy elmondod e, és ha igen, akkor hogyan és mikor, mert még egy valódi megcsalást sem biztos, hogy elhinne, nem, hogy egy ilyen "apróságot" ha szereti, és emiatt nem lát ki a fejéből...

2015. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!