Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon pici a barátnőm. Ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sza. Alex kérdése:

Nagyon pici a barátnőm. Ez gáz?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy lánnyal. Facebookon ismerkedtünk meg és sokáig csak dumálgattunk.

Mikor találkoztunk akkor derült ki hogy nagyon alacsony.

Azért nem tűnt fel addig, mert a testalkata is tök arányos és olyan cuki arca volt képen :)

Szóval a lány 20 éves és 142cm, ezért úgy tűnik mint ha olyan 13-14 éves lenne.

Már másfél hónapja járunk de nem vertük nagy dobra. Kicsit zavar hogy 2 fejjel alacsonyabb

nálam és olyan kis törékeny de szeretem és én így elfogadom.

Volt egy két ember aki úgy jobban megnézett minket az utcán és elég kellemetlenül éreztem magam. Biztos azt gondolják hogy

pedofil állat megrontja szegény kislányt... :S

A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek nagyon gáz? Mert így visszagondolva ha tudtam volna h ilyen pici lehet nem

kezelem úgy, de beleszerettem... :\

F 20 (179cm)



2015. máj. 24. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha mások előtt cikinek érzed, inkább ne járj vele, mert nem szereted igazán.
2015. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 RRR ***** válasza:
100%

szereted?

jól érzitek egymással magatok?

akkor meg???

xard már le ki mit gondol az isten áldjon meg

ti boldogok vagytok és pont

2015. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 opened paradise ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van.
2015. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Édes lehet. Én imádnám. :)
2015. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt nézik,hogy pedofil vagy hanem,hogy mekkora egy barom:))
2015. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a ciki.
2015. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

185 vagyok, imádom a pici lányokat, több 15x centis nővel jártam, és sosem éreztem cikinek. Hogy mások mit gondolnak azt meg magasról...



viszont minek jöttél össze vele, ha zavar? Ez nem igazán rejtett hiba, ami csak 2 hónap együtt járás után esett le nem?

2015. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Lássuk csak. Gáz e?

Az gáz, hogy ellentmondásos gyerek vagy.


Jársz vele, de nem vered nagy dobra = szégyelled, aztán hozzáteszed, elfogadod úgy, ahogy van, ami = a hazugsággal.


Ha elfogadnád, ez a kérdés meg sem született volna. L

2015. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Engem azért zavarna, mert csóknál érdekes poziciót kellene felvennünk, és talán nem érezném olyan arányosnak minket, de ez a saját érzéseimből adódna, nem pedig másokéból. Ne törődj mások véleményével, csakis a sajátod érdekeljen.
2015. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki, igen. Az, ahogy 20 éves férfi fejjel szégyenled a párod. Szerintem ez nagyon ciki. Ilyen idős korban illene már lelkileg megerősödni annyira, hogy a szembejövő járókelők véleményére magasról fosol. Lehet, hogy a lány tűnik 13nak külsőleg, de ez kevésbé baj, mint a te 13 éves gyereklelked a felnőtt(nek tűnő) testedben. :( N31
2015. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!