Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi pénzt tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt tudnátok havonta félrerakni a következő esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel jelenleg külön lakunk, mert én kijöttem külföldre dolgozni. Ő Pesten dolgozik és jelenleg 175 ezer nettót + 65 ezer kafetériát keres. Célunk hogy egy házat tudjunk venni, ezért is jöttem ki külföldre. Én spórolok amennyire csak tudok, hogy minél hamarabb hazajöhessek ellenben ő nem rak félre szinte semmit.


Mennyi lenne a reális összeg amit félre lehetne rakni?

Az albérlet + rezsi (szobát bérel) fix 54 ezer

Bérlet 10000

Kéthetente hazamegy a szüleihez 10000


2015. máj. 24. 17:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%

A sok zsugori hozzaszolo. 230bol hogy az istenbe rak el valaki 100at? Ne nevettessetek mar !! Ha nem mesz sehova egesz honapban csak szamolgatok a forintjaidat es vajaskenyeren meg vizen elsz akkor persze hogy felrerakod.

Alberlet: 55, Berlet 10, Utazas a szulokhoz 10. Ez alapbol 75. Es akkor meg nem evett. Szamoljunk hozza meg hogy rendes etelt eszik es foz maganak az mondjuk legyen 35 az 110. Az internet, tv, telefon es mobiltelefonra szamoljunk kb 20at osszesen az mar 130. Es akkor tisztalkodoszerek, sampon tusfordo wc papir stb ami az alap higieniahoz kell mondjuk legyen 5000. Ez igy 135.000 ft de akkor egezs honapban semmit nem csinalt es egy kavet nem ivott meg pluszban. Mellesleg en szerintem szereny koltsegeket irtam ide. Plusz egy nonek kolteni kell magara hogy ne hanyagolja el magat. Fodrasz vagy kormos vagy mittudomen mi. En azt mondom hogy ebbol a penzbol havonta 50.000 Ft-ot el tudna tenni azert konnyeden! Irja fol minden egyes kiadasat az adott honapban. Es ho vegen meglatja mire megy el a sok penz!

2015. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hol szeretnétek lakást, és kb. mennyiből? Ha nem sürgős, és pár év spórolás belefér, és itthon tervezitek, nyithatna lakáskasszát, arra van állami támogatás is. Más megtakarítása esetleg nincs, amivel elmegy a pénz egy része? (egészségpénztár, nyugdíjpénztár)

Sokaknak kevesebből kell kijönniük, úgyhogy ő még kényelmesen tudna félretenni.

2015. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
# 21/22 Időpont tegnap 23:26 - Nem számoltad hozzá a 65ezer kafetériát...
2015. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De hozzaszamoltam. Azzal egyutt 240 es nem 230. Ez igaz. A lenyegen nem valtoztat sokat. Kolteni akkor is kell egy nonek magara :)
2015. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolgot olcsón is meg lehet venni, és fodrászhoz sem kell naponta járni. Én pl. magamnak vágom a hosszú hajam, nekem ez a frizura megfelel, nem kell spéci (úgyis szétesik az első alvás után), csak a töredezett végeket vágom le. Én ennyiből nagyon kényelmesen megélnék.
2015. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Itt most nem a megelesrol van szo, hanem hogy ebbol 100.000et felre lehet e tenni illetve hogy mennyit lehet :)
2015. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincsenek nagy igényei, akkor lehet annyit félretenni.
2015. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!