Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok kibékülve magammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kibékülve magammal és ez kihat az egész kapcsolatunkra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van rajtam, kb 3-5 kiló felesleg, a többiek csak legyintenek, hogy hülye vagyok meg csinos vagyok és maradjak már de én látom és engem zavar. Amikor a bárom megfogná a derekam vagy ha fekszünk és átölelne vagy puszit adna a hasamra vagy akármi akkor egyszerűen kicsúszok a kezei közül, hogy ne, mert tudom hogy ott van a kis úszógumi, ő pedig nem érti mi bajom van. Még lefeküdni se feküdtünk le, mert attól tartok, hogy meztelenül mégborzasztóbb az egész. És igen, tudom, hogy túllihegem az egészet, de tökéletesnek szeretnék látszani a szemében. És ő mindig mondja, hogy nem vagyok normális, meg gyönyörű vagyok de nem hiszek neki és ez egy olyan gátat szab az egésznek aminek nem lesz jó vége. Már próbálom egy jó ideje leadni de vizsgaidőszak van és ilyenkor nincs annyi időm sportolni meg kicsit rendszertelenül is eszek, ennek hála a plusz kilók is. Mit tegyek? Félek, hogy a saját hülyeségem miatt fogom elveszíteni..

2015. máj. 25. 01:00
1 2
 11/13 omba ***** válasza:
És amíg te szerinted nem leszel "tökéletes" addig a barátod hm.. intézze ahogy akarja a szexuális életét?
2015. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem erről van szó, és légyszives ne legyel ennyire ellenséges.
2015. máj. 25. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Én max. aggódós vagy, ellenséges semmiképpen, - mással se.

Csak te írtad:

"Amikor a bárom megfogná a derekam vagy ha fekszünk és átölelne vagy puszit adna a hasamra vagy akármi akkor egyszerűen kicsúszok a kezei közül, hogy ne, "


Úgy értem, hogy ölelés se.És szex se:

"Még lefeküdni se feküdtünk le, mert attól tartok, hogy meztelenül mégborzasztóbb az egész"


HA neki így szép vagy, kívánatos, akkor ne keverd le azzal, hogy nem rosszul látja.

2015. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!