Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is ezt tapasztaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tapasztaltátok a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Ha már beérett a kapcsolat és elmúltak a kezdeti mézes hetek, a haverok sokkal fontosabbak lesznek, mint a barátnője, amikor a bartánője vele akar lenni, az idegesíti, mert szerinte csak lóg a nyakán állandóan. Amúgy több esetben is tapasztaltam ezt. Például van egy ismerősöm, aki szerintem nem is lenne együtt a barátnőjével, ha nem lenne szex. Tényleg ennyit jelent egy férfinak a párkapcsolat? Mind ilyen? Bocs, nem akarok általánosítani, de tényleg 10-ből 10-szer ezt látom:(

2015. máj. 25. 11:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Amit a 10-es írt, azt keretbe kéne foglalni, és mehetne a sok ostoba párkapcsolatos idézet helyére a fészbúkon.


Kérdezőnek:

Az alapján amiket írtál egyértelmű hogy rossz körben ismerkedsz. Ha összevetem azzal amit írt a 10-es még azt is mondhatnám hogy üres fejű felszínes pcsa vagy, és ezért nem kellesz senkinek; de nem ismerlek, úgyhogy ez maradjon zárójelben.

2015. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

Hajjaj :D már csak 60%-on áll a hozzászólásom népszerűsége :D

10-es vagyok. Látom van aki nagyon egyetért velem. A többieknek meg fáj az igazság. De muszáj volt kimondani.


Nézzétek, én sem örülök a helyzetnek. Engem zavar, hogy ennyi semmirekellő, mihaszna, buta nő van. Az sem tetszik, hogy kérkednek a szexualitásukkal és úgy viselkednek, úgy öltöznek, mint ha a hivatásuk lenne... Nem érdekes, hogy nem qrvak vagy nem akarnak lefeküdni minden jöttmentel. Ha ribncosan néz ki valaki, akkor nekem jogom van lenézni és megvetni az ilyet. Ne mossátok össze a nőiesség fogalmát, a ribncossággal. Merthogy azt csináljátok és utána bambán pislogtok a festett szemeitekkel. Magyarázhatjátok egymásnak, hogy nem vagytok rbik, csak nőnek akarjátok érezni magatokat :D Meg sértődöskődhettek, attól még ez marad az igazság :D


Én nem kezdek ilyen nővel, mert nem szeretem az ilyen nőket, nem akarok magam mellé sem ilyet. Egyéjszakásokba meg nem megyek bele. De a férfiak többsége nincs ilyen erkölcsi színvonalon :D Ahogy a nők sem :D Így a kereslet megtalálja a kínálatot.


Csak reménykedni tudom, hogy fellelhető még a világban legalább 1 db nő, aki olyan, amilyen nekem kell és kellek neki. Nekem ennyi bőven elég

2015. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pasim volt. Hamar kiderült, hogy valójában semmi közünk egymáshoz. Bár a szex jó volt. De egyébként minden más fontosabb volt, mint én. Viszont nem sokkal a felismerés után szakítottunk is, pont emiatt. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

A párommal nincs ilyen probléma. Hamar összeköltöztünk, szóval gyakorlatilag szinte minden szabadidőnket együtt töltjük. Nyilván ő is elmegy külön a haverokkal néha, de én is a barátnőimmel. Ez nem gond, az a lényeg, hogy nem ez dominál. Együtt többször megyünk el bármerre, akár barátokkal, akár kettesben. Ha itthon vagyunk, akkor pedig az időnk nagy részét együtt töltjük. Most a hétvégén ő szombaton dolgozott, én pihentem. Munka után beültek valahová egy sörre, de ez csak annyit jelent, hogy húsz perccel később ért haza. Abszolút nem zavar, én pénteken csináltam ugyanezt. Tegnap elmentünk moziba, ma közösen csináltunk ebédet, jó sokat hogy maradjon holnapra is. Holnap délután egy közös barátunk jön át.

Ezt így elég kiegyensúlyozottnak érzem, nincs semmi probléma. Ha azt érezném, hogy menekül tőlem és inkább a haverokkal van, mint velem, akkor viszont valószínűleg elgondolkoznék, hogy érdemes-e egyáltalán erőltetni ezt a kapcsolatot.

Szerintem az a baj, hogy sokan foggal-körömmel ragaszkodnak a kapcsolatukhoz még akkor is, ha az pocsék. És még meg is magyarázzák, hogy ez azért van, mert a kapcsolat érték és ők hűségesek. Csak tudnám, minek. Egy kapcsolat szerintem önmagában nem érték, csak akkor, ha jó. A rossz kapcsolat értéktelen. De mindkét fél csak magára vethet, mert bármelyikük bármikor kiléphetne, mégsem teszi..

2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Hanem az is, hogy a nők semmi másra nem jók, mint szexre. Műveletlenek, nem érdekli őket semmi, nem lehet velük fiús játékokat játszani."


Ha a férfiak igazi társat keresnének, nemcsak szexpartnert, akkor megtalálnák azokat a nőket is, akik értelmesek és jók szexen kívül másra is. Azt nem lehet kijelenteni, hogy minden nő egyformán műveletlen. De sajnos úgy tűnik, hogy pont a férfiak azok sok esetben, akik lelkileg egyszerűen igénytelenek.

2015. máj. 25. 20:56
 15/17 A kérdező kommentje:
10 De azért van benne igazság, sok férfi női kapcsolat tényleg így máködik, még akkor is, ha nem helyes...
2015. máj. 25. 20:57
 16/17 A kérdező kommentje:

"Nézzétek, én sem örülök a helyzetnek. Engem zavar, hogy ennyi semmirekellő, mihaszna, buta nő van. Az sem tetszik, hogy kérkednek a szexualitásukkal és úgy viselkednek, úgy öltöznek, mint ha a hivatásuk lenne... Nem érdekes, hogy nem qrvak vagy nem akarnak lefeküdni minden jöttmentel. Ha ribncosan néz ki valaki, akkor nekem jogom van lenézni és megvetni az ilyet. Ne mossátok össze a nőiesség fogalmát, a ribncossággal. Merthogy azt csináljátok és utána bambán pislogtok a festett szemeitekkel. Magyarázhatjátok egymásnak, hogy nem vagytok rbik, csak nőnek akarjátok érezni magatokat :D Meg sértődöskődhettek, attól még ez marad az igazság :D "


Mit értesz ri.ancos alatt? Az a baj, hogy nem járnak zsákban?:DD Hány férfit látok az utcán, akin csak egy darab rövidgatya van? Ha feláll tőlük, akkor vállald fel azt.

2015. máj. 25. 21:00
 17/17 A kérdező kommentje:
13 Én se értem, miért ragaszkodnak sokan egy rossz párkapcsolathoz, de ha tönkre akarják tenni az életüket, az az ő dolguk. Amúgy nem sok ilyen kapcsolatot láttam, mint a tiétek. Hihetetlen, hogy ilyesmi még létezik.
2015. máj. 25. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!