Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ideje rám?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy ha a friss (5 hetes) kapcsolatunkban a barátomnak alig van ideje rám, mit kéne tennem? Az egy dolog, hogy elfoglalt, próbálok ilyen szempontból türelmes lenni. De úgy érzem, hogy ha igazán akarná, több időt is rám tudna szánni. Mindig én mondom neki, hogy találkozzunk, mert nekem kevés az amennyit együtt vagyunk. Ez max. heti kettő találkozás volt eddig, maximum 3 órára. Általában nem is kettesben voltunk, hanem a barátaival vagy a családjával. Ezen már vitatkoztunk egy sort, azóta megígérte, hogy többet fogunk találkozni és nem mondja le a találkozásokat (ezt is gyakran csinálta). Most mintha tényleg többet találkoznánk de még mindig nekem kell forszírozni, hogy találkozzunk, olyan mintha szívességet tenne nekem azzal, hogy találkozik velem. Amikor találkozunk nem látom rajta az örömöt, hogy újra láthat. Nem szokta mondani, hogy hiányzom vagy, hogy sajnálja, hogy rég nem találkoztunk. Amikor együtt vagyunk jól érzem magam és aranyos velem. Úgy érzem, hogy egy ilyen friss kapcsolatban mindkét félnek örülnie kéne a másik miatt és sok időt együtt tölteni, hogy megismerjék egymást. Mit kéne tennem? Várjak még hátha kialakul benne az igény arra, hogy velem akarjon lenni, vagy ez úgyse fog változni és inkább még most szakítsak?
2015. máj. 25. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A leirottak alapjan inkabb nyugnek tunsz a szamara. Probald neg vele megbeszelni es ketten eldontitek mi legyen.

18/L

2015. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire időt akar szánni. Ennél a pasinál neked nincs esélyed. Idő kérdése de lépni fog. Szerintem előzd meg a kellemetlenségeket, és lépj inkább magadtól, mint sem megvárni azt, hogy az adott pasi felszed valakit, és lép tőled.
2015. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De amúgy meg több dolog is arra utal, hogy komolyan gondolja, pl. az is hogy már bemutatott a családjának stb. Csak én olyan barátot szeretnék aki odavan értem (legalábbis főleg az elején ez lenne a normális). És nem tudom, hogy ez a dolog nála csak szimplán később jön el, vagy soha nem is fog.
2015. máj. 25. 15:43
 4/7 anonim válasza:

Az Én kapcsolatom hasonlóan ment tönkre 10 hónap után. Én azt gondolom mindenkinek arra van ideje amire akar. Ne akarj valaki életében a második vagy a sokadik lenni a sorba. Sajnos Én későn jöttem rá, hogy a haverok számítanak neki, pedig a bajban (beteg lett) Én voltam mellette, a haverok meg sz*rtak rá.

Hidd el nekem inkább most szakíts vele míg nem kötődsz hozzá, mert később sokkal jobban fájni fog. Én is reméltem hogy változni fog, de ez nem történt meg.

2015. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez olyan megalázó, hogy nem is értem, mi a kérdés... én tuti nem akaszkodnék rá egy fiúra sem, nekik kell hajkurászni a lányokat és nem fordítva... ezzel tönkreteszed a saját önbecsülésed.
2015. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
iszonyú megalázó! én nem akaszkodnék rá lány létemre... kinyírod a saját önbizalmadat ezzel.
2015. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De az elején, amíg nem jártunk, ő igyekezett jobban. Csak én egy ideig nem akartam beadni a derekam (még az előző barátomra gondoltam mindig, nehezen tudtam elengedni), de amikor eldöntöttem, hogy oké most már összejöhetünk és tetszik, azóta lett ilyen. Elkezdtem ilyen 'barátnősen' viselkedni és kb. azóta változott meg. De akkor mit kéne tennem? Ne viselkedjek úgy, mint egy barátnő, hanem mint egy idegen?? Az hogy néz már ki?
2015. máj. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!