Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom folyton tul elfoglal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom folyton tul elfoglalt, nincs ideje szamomra. Hogyan javitsak ezen?

Figyelt kérdés

Ugy indult a sztori, hogy novemberbe talalkoztunk, akkor azt mondta, neki idore van szuksege, nem erzi magat kesznek egy uj kapcsolatra. Mondtam, oke, ennek ellenere minden nap irt, neha felhivott, idonkent talit kert, mindenki el volt a sajat kis eletevel.

A helyzet azota sem sokat alakult, azt leszamitva, hogy naponta beszelunk, havonta kb 2-3 (!) alkalommal talalkozunk. Amikor szoltam, hogy ez nekem keves, azt mondta, ertsem meg, hogy egyszeruen nem tud gyakrabban jonni, minden idejet lekoti a munka meg a foci, aztan valamikor neki is pihennie kell... Jo, megertettem ezt is. Aztan egyszer, amikor tobb mint fel napig nem hivott vissza, irtam egy uzit, hogy nem all szandekomban tovabb rabolni a draga idejet, semmi kedvem ott maradni, ahol nem vagyok kivant szemely es legyen szep elete. 5 percen belul visszahivott, hogy o milyen faradt, levegot venni sem volt ideje, semmi kedve veszekedni... Azota is uganugy megy minden. De nekem ez mar sok. Mit tudnek lepni?


2015. ápr. 19. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem férsz bele az idejébe akkor miért tolakszol oda?:-) Ha meg beleférnél, csak ..... akkor ugyszintén. Nem barátod ö és ez nem kapcsolat csak egy kis hülyités!!!!
2015. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legjobb baratnomet a palija havi 1x latogatja. Mivel 400 kmre vannak egymastol.

Szoval ez a havi 3 meg nem veszes.

probald megerteni. atveszelni ezt az ido szakot.


18/f

2015. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kapcsolat. Ha a pasi szerelmes akkor kimutatja, hogy akar rád időt szakítani és amikor tud, akkor szakít is. Ezen neki kell változtatnia, te semmit sem tehetsz azon kívül hogy megbeszéled vele, hogy neked ez így nem jó. Messze laktok egymástól?
2015. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!