Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem kibírhatatlan, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem kibírhatatlan, mióta megszületett a kisfiunk megromlott köztünk a viszony. Az elején sokat segített éreztem, hogy tényleg szeret minket, de már elviselhetetlen! Mit tegyek h újra boldog család lehessünk?

Figyelt kérdés
külön szobàba alszunk, az elején én mondtam h a kicsi miatt jobb lesz, ha külön leszünk, hogy kipihenje ki magàt, mivel reggel koràn kel, de már 6hos a kisfiunk és nem nyügös éjszaka, mégse alszik már velünk. Elhidegűltünk egymástól. Sokat veszekszünk minden apróságon. ő nagyon rossz természetű vele nem lehet megbeszélni semmit állandòan rossz kedvű, nem örül semminek! Nem làtja be h így nem lesz közös jövőnk, ha nem vàltoztat magàn. Bennem is van hiba nagyon ingerült vagyok sokszor kötöszködök, de hiàba mondon h ez a hormonok miatt is van. A fàradtsàg is kihozza belőlem, de még îgy is pròbálom összetartani a családunk sokmindent elnézek a férjemnek, kiszolgálom mindent megcsinálok neki, de neki semmi nem jó. Nem tudom mit tehetnék nem szeretném, ha apa nèlkül nőne fel a kisfiam
2015. máj. 25. 22:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21-22 évesen már van egy megromlott házasságod? :( Talán még meg lehet oldani, de gondolom a férjed is fiatalabb és még eléggé érdekli a szex, ezt kéne elsőként átbeszélni.
2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10: Sikosító, amúgy ez lelkieredetű lesz.
2015. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Részemről, ha hibàzok és tudom, hogy nem jól cselekedtem vagy megbántottam mindig belàtom és elnézést kérek tőle próbálom boldoggá tenni, de ha ő bánt meg vagy, csak egyszerűen nem foglalkozik velünk az nem baj mindig neki van igaza sose látja be a hibáit. Egyèbkènt jó apa imádja a kisfiunkat. Mindenünk megvan, amit csak szeretnénk, csak az àllandó vitàk és nemtörődöm hozzá àllàsa kiveri nàlam a biztosítékot.
2015. máj. 25. 22:43
 14/19 Interferencia ***** válasza:
Párterápia!
2015. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de 6 hónapja nem szexeltetek,és te azt írod,nem tudod mi baja a férjednek?Tényleg nem tudod? Nem a szex a lényeg egy kapcsolatban,de azért elég erősen hozzájárul a harmonikus kapcsolathoz.Használj síkosítót,pont erre találták ki...sztem nem is érzi férfinak magát melletted,inkább csak valami lakótársnak.
2015. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

6hónap utàn nem lehet a hormonokra fogni a dolgot!

Sokaknak rosszabb egy ideig szülès utàn a dzex, valahogy úgy mint tinikènt az első pàr alkalom, de kèsőbb újra jó lenne ha gyakoroktok, 1-2 hónap utàn is rossz akkor pddig iràny az orvos...jó hogy fusztràlt a fèrjed ha nincs köztetek testisèg!

Kezd el vele aludni, ha a hegy nem megy Mohamedhez...

Ha semmi sem jò neki nem kell kinyalni a fenekèt, azt az energiàt testisègbe ès programokba öld..

Ùjra hódìtsd meg!

2015. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
kérdező fogadjunk cigány vagy.
2015. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Eszem megáll, hogy írhatsz ilyet, normális vagy? Miért lennék cigány? Mi okból írtad ezt, nem hiszem, hogy azért, mert 22évesen van egy férjem, akivel már 5éve együtt vagyunk és egy 6hónapos kisfiam, miatt azt kéne levonnod, hogy én cigány vagyok!! Nem-nem vagyok cigány! Egyébként se lenne semmi köze a kérdésnek, ahoz milyen származású vagyok! Nem ez volt a kérdés! Ha nem tudsz válaszolni rendesen, akkor nem kell ilyen rasszista szövegeket bevágni, senki nem kíváncsi rá!
2015. máj. 26. 08:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Már miért lenne rasszista azért, mert megkérdezte hogy cigány e vagy? Miért kell erre egyből harapni? Én sem haragszom meg ha megkérdezik hogy magyar e vagyok.
2015. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!