Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szarrá vernétek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szarrá vernétek azt a hapsit aki már a második kapcsolatotokat próbálja tönkretenni és az elsőt sikerült is?

Figyelt kérdés

Volt egy 1 éves kapcsolatom és csábítgatta az exbarátnőm...mondjuk nem mondom h ő teljes mértékben ellen is állt...tönkrement (nagyrészt) miatta a kapcsolatunk, veszekedtünk miatta, stb...(végül nem jöttek össze)

És most hogy összejöttem egy másik lánnyal, nála is kezdi ugyanezt...(jó ez a csaj leszarja de próbálkozik 0-24ben)

Ti is felkeresnétek már a gyökeret és szarrá zúznátok a pofáját? Mert kb ezt érzem...


2015. máj. 25. 22:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Felkerestem már a hapsit, beszéltem is vele...elmagyaráztam neki hogy, ha jó barátságot ápol szeretett fogaival akkor kopjon le a nőmről, de úgy látszik nem értett a szóból.
2015. máj. 26. 06:25
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nőként mindíg le tudtam koptatni bárkit egyetlen üzenettel úgy, hogy eszébe se jutott utána keresni. Nyilván nem ezzel indítok, de sajnos sokan nem értik a "nem" szó jelentését.


Szerintem a csajodnak kéne bekeményíteni nem neked. Gondolom neki is elege van már.

2015. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki a f*** pontoz le mindenkit???
2015. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Missi_Key ***** válasza:

ha a csaj megcsal az nem a 3. fél hibája..

de ha zaklatja a lányt, és a bnőd kér meg rá..akkor lehet "figyelmeztetni2 bár én a helyedben inkább rendőrségre vinném...

2015. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!