Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire gáz, ha a párom szabadnapokat kér és vár el a kapcsolatunktól?

Figyelt kérdés
Közel három éve vagyunk együtt, egy évig rendesen tudtunk találkozni, később tanulmányaink miatt két évre elszakadtunk egymástól, most körülbelül egy hónapja ismét rendszeresen tudunk találkozni, de amikor múltkor megkértem, hogy jöjjön át hozzám éjszakára, az volt a válasza, nem szeretne, mert élvezi a szabadnapját nélkülem.. Életemben ennyire semmi sem fájt még, mintha szíven ütöttek volna, persze azonnal megsértődtem, mert az én értékrendem szerint , egy kapcsolat nem egy munka, ahol az ember szabadnapokat vehet ki. Ti milyen véleményen vagytok ez ügyben? mitől lehet ez? Hogyan lehetne ezen változtatni? Vagy véleményetek szerint van még egy ilyen kapcsolatnak értelme? Természetesen nem a válaszok alapján döntök majd ez ügyben, de kíváncsi vagyok hogy lehet még ezt felfogni

2015. máj. 26. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a beszólás így elég durva. Viszont mindenkinek joga van magánélethez, kapcsolaton belül is. De ez persze az együtt élőkre vonatkozik.
2015. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem bunkón fejezte ki magát az tény... de néha én is szeretek csak úgy magamban lenni, hiába van barátom.
2015. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
92%
Ez így eléggé annak tűnik. Mindenképpen beszéljétek meg, hogy pontosan hogy is gondolta ezt, mi az elképzelése a kapcsolatról. Az is lehet, hogy már megszokta, hogy nem vagytok együtt sokat, és nehezen áll vissza. De csak egy kósza tipp, tényleg beszéljétek meg.
2015. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem csak az a furcsa, hogy ennyire nem ismeritek egymást, hogy tudjátok, mik az igényeitek. Nem kell túlkomplikálni a dolgot, a legtöbb embernek szüksége van egyedül töltött időre is. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret, de néha mindenkinek jó feltett lábakkal otthon pihenni, vagy hangosan énekelni a nappali közepén, vagy akármi.

Személy szerint, nekem nem lenne probléma, de ha neked az, akkor beszéljétek meg, szerintem ő sem sérétések szánta, csak rossz hangnemet üthetett meg.

2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hozzászokott az elmúlt időkben ahhoz, hogy sokat van egyedül, nélküled, és nehéz ezt feladnia. Mert miután van egy kényelmes, kialakított életviteled, amibe jó előre vannak beillesztve a "találkozás a kedvesemmel" elemei, azután már nehezebb ezen változtatni, spontánnak lenni és gyökeresen felforgatni azt- főleg, hogy ha, miután hozzászokott a gyakori egyedülléthez, már meg is szerette azt és jól érzi magát benne.


Mindezzel együtt is nagyon fájna nekem is, amit mondott, mert bár nyilván szabad és kell is jól éreznie magát akkor is, ha nem vagytok együtt, azért ezt ilyen durván a szemedbe dörgölni...


Ezen változtatni? Hát, szépen lassan és fokozatosan. Előre megbeszélt gyakoribb találkozások. Sok közös program, hogy igenis élvezze és várja a veled töltött időt, ne csak az legyen, hogy hétfő, csütörtök és szombat együtt, akkor filmezés az ágyon, esetleg szex, és ennyi, többet nem is hallasz róla, max facebookon. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, borzasztó könnyű belefásulni. De miután már megszokja ezt az ember, akkor is nehéz rajta változtatni, ha amúgy szeretne. De nem lehetetlen- csak mindkettőtöknek akarnia kell. Ha ő nem akar ezen változtatni, abban az esetben viszont lehet, hogy nincs értelme a kapcsolatnak, mert ha csak heti 2 alkalommal hajlandó veled találkozni, abból nem igazán tudtok előrelépni, sem összeköltözés, sem házasság, sem család irányába. Feltéve persze, ha mindketten ezt akarjátok.

2015. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kapcsolat nem egy munka", hogy kötelező legyen minden nap bemenni és dolgozni.

Biztos nekem is rosszul esett volna, ha így mondja. Azonban ha ennyi ideje együtt vagytok akkor érdemes megbeszélni, hogy is gondolta és mit szeretne.

Nálunk is vannak szabad napok, amikor mindenki megy amerre akar, de ezeket részben az élet hozza, részben érezzük,hogy az állandó együttlét mindkettőnknek sok. Ez egy együttéléskor belefér, a ti esetetekben is biztos néha kell. A másik meg, hogy ha valakit szeretek és rám telefonál akkor sem biztos hogy ugrok neki. Lehet, az volt a baja, hogy utolsó pillanatban találtad ki, hogy mit szeretnél. De mondom: üljetek le és beszéljétek át.

2015. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van. Alapvető szabad napjainkba randikat szoktunk szervezni.:)

Én CSAK úgy szeretek találkozni a kedveseimmel, ha minden más le van rendezve, tehát nem foglalkoztat közben más, a teljes figyelmem a fiúra tud irányulni.

2015. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Három év után szerintem ez nagyon gáz. Ennyi idő után sokan már össze is házasodnak, ő meg együtt sem akar aludni veled? WTF?
2015. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:
Két év távkapcsolat követő egy hónap után már sokallja az együttlétet? - hát finoman szólva: autonóm lélek, - másként: le vagy te ...
2015. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!