Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú fura vizsgaidőszakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú fura vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakban annyira furán viselkedik a barátom. Olyan érzésem van mindig mintha nem szeretne. Az téli vizsgaidőszak után pl. annyira elhidegült tőlem, hogy szakított velem. Akkor épp 5 hónapja voltunk együtt. Most tavasszal újra együtt vagyunk. Persze megint vizsgaidőszak van és ugyanazt érzem mint télen. Félek vége a vizsgáknak és ugyanaz fog történni. Pedig igyekszem nem zaklatni őt, tudjon tanulni. Azért mindennap megkérdezem mi van vele hogy érzi magát. Válaszol mondja is hogy szeret, de mégis fura érzéseim vannak. Nem tudom hogyan kellene viselkednem ilyenkor.

2015. máj. 27. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A BME műszaki egyetem,ne hasonlítsátok már össze egy Bölcsészkarral... :D

Jelenleg TTK-n tanulok,és itt mindig nehezebb volt a szorgalmi mint a vizsgaidőszak,esetenként ugyanolyan nehéz,szóval máshol is kell egész évben zhzni,tanulni,beadandókat írni,laborozni,gyakorlatozni cégeknél...ez főleg szak függő.

Amúgy nekem barátnőm ilyen...elég nehezen lehet elviselni.

De én pl. a feszkót nem máson vezetem le mint sokan...

2015. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Interferencia ***** válasza:
11: BME-TTK-n? :D
2015. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem okostojás, nem a BME-n,hanem másik egyetemen TTK-n...
2015. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Interferencia ***** válasza:
Szerinted miért van ott a :D emotikon?
2015. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert sokan szeretnek az oldalon kötekedni. :)

vagy mert azt hittem értetlenkedsz és okoskodni akarsz velem. :)

2015. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!