Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi/fiú ilyen? Komolyan? 18L

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolatunk nagyon jó. Mégis más lányra gerjed. Sok szexuális töltetű üzenetet küldött neki. Nagyon szívesen lefeküdne vele stb.


Ez 4 év után természetes?


Mert az egyik haverom szerint, a pasik mind ilyenek, hiába szeret, ennyi év után mind ezt csinálja, csinálná.


Ez igaz? Ettől még szeret?


2015. máj. 29. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a férfiak poligámok.
2015. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

most nagyon le leszek pontozva, és kérdező, tőled előre is elnézést kérek.


én úgy érzem, tizenévesen ilyen hosszú kapcsolat nem normális. persze, ha szeretitek egymást, jól elvagytok, akkor miért ne. de ha 14 éves korodtól kezdve vagy együtt valakivel, akkor idővel már csak úgy tudod definiálni magad, mint az xy barátnője, nem egy egyedülálló, egyedi személy, hanem valakinek a tartozéka. ebben a korban még borzasztó sokat fejlődtök, változtok, és ezt persze, együtt is jó, de pont a tizenéves korban kellene megtalálnod ki vagy egymagad, ki vagy igazából. ebben pedig egy pár, aki ilyen sokáig melletted van, csak árt.


de persze, ez a rizsa itt most felesleges volt, főleg, hogy ti már 4 éve vagytok együtt. de 18 évesen még valóban szinte természetes, hogy tapasztalni akar, tanulni a kérdésben. de ebben a kapcsolatotok hátráltatja, főleg, hogy még tizenévesen is úgy érzem, az őszinte szerelem 4 év után sem engedi meg ezt a fajta viselkedést.


egy férfi (vagy nő) akkor tud (SZERINTEM!!!) igazán őszintén hűséges lenni, miután nem kezd el azon morfondírozni, vajon ezzel vagy azzal milyen lehetne együtt élni. ha már tudja, hogy nagyjából mik a lehetőségek. 18 évesen még fiatal az ember fia (vagy lánya), hogy mindezt tudja.


emlékszem a kérdésedre, korábban is feltetted már. itt nem az a fő probléma, hogy a pasid mást is kipróbálna, mert kíváncsi, tapasztalatlan, mert az nem így néz ki. itt ezt a kifejezett lányt akarja, és már meg is tette a kezdő lépéseket felé. konkrétan nem rajta múlik, hogy megcsal-e vagy sem. ezt persze, neked kell eldöntened, hogy belefér-e, de hogy tudd: nem mindegyik pasi csinál ilyeneket. a te pasid más lányra vágyik, veled már inkább (gondolom én) a megszokás tartja össze. ha nem ez lenne, akkor nem más lányra csorgatná a nyálát.


az oké, hogy idővel kicsit hozzászokunk a párunkhoz, de ha szeretjük őt, ha tiszteljük (és ez szerintem itt kulcsfogalom), akkor megmarad az ember fantáziálgatásnál vagy tisztességes lesz és előbb szakít, majd utána startol rá valaki másra.


sajnos az elbeszélésedből az tűnik ki, hogy már se nem szeret, se nem tisztel.


de nektek kell ezt megbeszélni. 18 évesen még kár lenne erőltetni, hosszú idő, hogyne, de még fiatalok vagytok, felesleges szerintem leragadni valakinél, aki nem érdemes rá. és a te barátod, nem érdemes rá. csak a másik lányon múlik, hogy nem csalt meg, és ez így nem hűség. és ahol nincs hűség, ott szerintem se szerelem nincs, sem semmi más olyan elem, ami egy tartós kapcsolatban kellene.

2015. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nem, nem mindegyik ilyen. Nálunk fordítva van, a lány szórakozik több pasival ami idegronccsá tesz. 17/f
2015. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

persze, szeret, csak melletted meg akarja b*szni a másik csajt is

nincs ezzel semmi baj

2015. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#12 Nagyon szépen köszönöm, hogy így kifejtetted.


Illetve mindenkinek köszönöm a válaszokat.


Elég nehéz ügy, főleg, hogy minden rendben lenne, csak e téren van defekt...

2015. máj. 29. 13:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: lehet, hogy csak te hiszed, hogy minden téren minden tökéletes. Lehet, hogy már belepunnyadt a kapcsolatba, és nem veszi a fáradtságot, hogy szóljon, ha valami nem tetszik neki. Te ezt értelmezheted úgy is, hogy minden rendben van, de ne haragudj, ha ő egy konkrét más lányt akar megdugni, akkor messze sincs minden tökéletesen a kapcsolatotokban.
2015. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarlak elkeseriteni, de nagyon naiv vagy, ha ezek után azt hiszed minden rendben van :( Én is ebben a szituban voltam, 14 éves koromtól 6!!! évig egy személlyel....igy utólag nagyon fáj, hogy elvesztegettem a legszebb éveim egy olyan emberre, akibe ennyi idő után annyi gerinc nem volt, hogy ha már mást akar szóljon és ne csaljon. Egy ideig én is azt hittem, hogy neki is okés a kapcsolat, de olyan jó szinész volt és elnyomta magában, hogy egyszerüen nem nagyon voltak gyanús jelek, csak a vége felé. Lebukott stb. És persze jött a duma, hogy ő szeret, csak összezavarodott, nem tudja mit akar...én annyira kapaszkodtam belé, hogy meg akartam oldani, de ma már csak röhögök az egészen. Mára már megbocsájtottam, s már szemét volt, de azt teljesen megértem, hogy mással is ki akarta próbálni. Mellesleg ez bennem is előjött, csak elnyomtam és én nem csaltam meg max flörtöltem, de ennyi. Ő a cirkusz után vissza akart kapni és fura is, mert pont olyan lány mellett kötött ki, amilyen neki nem pont az ideálja és kb a szó szoros értelmében azt mondta, hogy pótlék neki, de ő nem túl sármos és népszerü a lányok körében, szóval maradt neki a lány. De én vagyok a szerelme és hiányzok neki és úgy érzi engem mindig szeretni fog. Mondta ezt úgy, hogy már majdnem egy éve együtt vannak. Nos ebből nem tudom mi igaz és mi nem, de szánom őt. Ne dőlj be az ilyen dumának, bármilyen regénybe is illő :D Azóta volt pár kalandom, megtapasztaltam, amit meg akartam, s lett új párom. Felnőtt fejjel teljesen más, mint az ex-szel. Hihetetlenül boldog vagyok és a nagy szerelmemre már csak egy leckeként tekintek. Nagyon fájt pár hétig, azt hittem belehalok, de hosszú távon engem szolgált a sors keze :)
2015. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi is 4 éve vagyunk együtt a barátommal. Legalább 6-7 csajjal van napi kontaktban, mind olyanok akik igazából neki is bejönnek, a csajok meg egy csettintésre dobnák le a bugyijukat. Viszont 2 dolog. Ismerem és bízom benne, tudom, hogy előbb szakít, minthogy megcsaljon. 100%-ig tudom. A másik viszont, hogyha ilyen szexchatbe csapna át a dolog az már olyan, amit nem tolerálnék és leülnék vele beszélni. Te próbáltál már beszélni vele erről?

20L

2015. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem tudja még, hogy ezekről a dolgairól tudomásom van.


A mi kapcsolatunk is remek, csak sunyi a barátom. Mindig mindent ki tud magyarázni. Mindenre megvan a megfelelő válasza.


Annak a lánynak azt írta, hogy csak neki ír ilyeneket. Mondjuk esélyes, hogy nem. Bármi lehet.


Talán megjön az esze. Megváltozik.

2015. máj. 29. 15:17
 20/20 anonim ***** válasza:
Talán megjön az esze, megváltozik, de az nem most lesz. Főleg, hogy most kezdett ebbe bele- kérdező, ne legyél ennyire naiv. Én elhiszem, hogy nagyon szereted, első mindenben és satöbbi. De nem szabad ennyire butusnak lenned, mint az utolsó két mondatodban. A pasik SOSEM változnak, ebben nem szabad reménykedni. És ha változnak is... Nagyon ritkán a jó irányba. Hallgass az "idős bölcsre", és még addig lépj ki a kapcsolatból, amíg még nem alázott meg ennél is jobban.
2015. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!