Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A párommal 1éve és 3honapja vagyunk együtt. Tök jo volt a kapcsolatunk,most is minden rendben van ha együtt vagyunk,de ha külön akkor állandoan a veszekedés megy.156km van közöttünk,de minden hétvégén talizunk,van hogy 2-3heteket egyfolytábn együtt vagyunk,akkor semmi problémánk nincs,viszont mikor haza megy akkor ugy érzem nem törödik ugy velem,hogy nem szeret,nem ugy mutatja ki mint régebben,És nem tudom miért van ez,vagy lehet csak tul komplikálom a dolgokat. 1honapja csináltattunk egy közös tattot,babát szeretne,negativ lett a teszt és totál kiakadt. Ezért is nem tudom hogy már mi van,mert a jövőjét velem tervezi,ha vége a vizsgáknak össze akarja hogy költözzünk stb.Barátom 20éves,én pedig 22.

2015. máj. 29. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már most vannak benned kételyek,az nem jelent jót.Amiket itt leírtál,azt tudatosítsd benne is.
2015. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a netes meg telefonos kommunikáció nem ugyanaz mint élőben. És egy idő után már unalmassá válhat és nem elég.
2015. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki is hogy nem érzem hogy ugy törödne velem,néha ugy érzem leszarja a fejemet,És azt mondta hogy ő ezt nem veszi észre mindig,de viszot tudja hogy van olyan időszak hogy elhanyagol,es azt mondta hogy ő nem szeretné ezt hogy ezt erezzem de ő nem tud meglenni nélkülem,nem birja ki hogy ne legyen mellettem,és magába folytsa ezeket a dolgokat és ezmiatt vannak nélla ezek a dolgok.Mondjuk magambol kiindulva sokszor ram tör a hiszti roham,ha véletlen hétvégén nem tudunk találkozni,mert nagyon nehezen tudok meglenni nélküle,és utálom a távolságot.:/
2015. máj. 29. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi idősen, erre a nem kapcsolatra, még egy gyerek?
2015. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert miert is nem kapcsolat? Mert vannak vitak? Szerintem a hazas eletben is vannak. AZ hogy valaki neha nem erzi azt a torodest, az nem azt jelenti hogy mert bem kapcsolat. SZERINTEM nem en vagyok se az elso sem az utolso aki ezt erzi. :) sokak akkor vitaznak mikor egyutt vannak, nalunk ez fordítva VAN. BARATAIM szerint a hianyerzet miatt van ez.
2015. máj. 29. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a viták miatt nem kapcsolat, hanem azért, mert még odáig se jutottatok el, hogy összeköltözzetek. Nem ártana előtte egy kicsit együtt élni.
2015. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az előttem szólót támogatom! Próbáljátok ki az összeköltözést, majd utána meglátjátok hogy alakul a kapcsolatotok. Magamból kiindulva beszélek most: Személyes találkozásnál teljesen normálisan viselkedek a párommal, ahogy azt kell. Viszont ahogy mindenki haza megy, ő elvárja, hogy írjak neki sokat facebookon, vagy hívjam fel. Én valamiért nem az a fajta vagyok, aki ezeket előtérbe helyezi. Személyes kapcsolatnak vagyok a híve, ha nem vagyunk együtt, akkor is eszembe van, de az aktuális dolgaimra koncentrálok. Költözzetek össze a vizsgák után, utána meglátjátok hamar milyen együtt igazán. Lehet a srác olyan típus mint én, és javulnak a körülményeitek :) Sok boldogságot nektek!

21/F

2015. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!