Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy fogadná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy fogadná a közeledést? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az anyukám 2 hetet töltött kórházban, volt ott egy nagyon fiatal ápolónő aki nagyon kedves volt anyukámmal, és a hozzá tartozókkal is. Nagyon szimpatikus a számomra. Mivel anyukám nagyon szeret beszélgetni az emberekkel, meg is ismerte ezt a lányt kicsit jobban. Mikor meglátogattam anyukámat, mondta, hogy milyen rendes ez a kislány, hogy nekem is egy ilyen barátnő kellene. Én meg csak annyit mondtam, hogy jó is lenne. Innentől beindult a kerítőnő szerepe. Azt mondta sokat mesélt neki rólam. Én egy MB3-as focicsapat tagja vagyok. Kiderült, hogy ez a lány szinte minden meccsünkön ott van. Így volt ez tegnap is. Bajnokok lettünk, így az összes szurkoló felszaladt a pályára gratulálni a játékosoknak, megöleltek minket a szurkolók. Ő is megölelt, gratulált nekem, rám mosolygott és tovább ment. Teljesen zavarba jöttem, meg sem tudtam szólalni. Közös ismerősök segítségével sikerült kiderítenem a nevét. Kiderült ,hogy Ő 21 éves én pedig már 29. Szerintetek egy ilyen korkülönbséggel, milyen esélyeim vannak?


2015. máj. 31. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, esélyes vagy:D Sok sikert:)
2015. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán! :D
2015. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tehetném meg az első lépést. Menjek be a kórházba, ha bent van beszéljek vele, ha nincs akkor kérdezzem meg a munkatársait, hogy mikor lesz bent és akkor látogassam meg. Vagy jelöljem be facebookon és ott írjak neki.
2015. máj. 31. 18:43
 4/10 Interferencia ***** válasza:
Budaörs? Gratulálok! A csajhoz meg sok sikert, érdemes megpróbálni. :)
2015. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne facen..inkabb eloben menj el hozza igen :)
2015. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem Budaörs! :D Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. máj. 31. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, minden esélyed megvan. Egy próbát megér.:)
2015. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Interferencia ***** válasza:
Gyanús vagy te nekem! :D
2015. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gyanús?
2015. máj. 31. 19:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Bementem ma reggel a kórházba, de sajnos már nem volt bent mert éjszakás volt. A kollégáitól kértem volna a telefonszámát vagy egy címet, de nem adták ide (ez persze érthető is). De mondták, hogy holnap délutános lesz és nézzek vissza nyugodtan. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. jún. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!