Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ebben az esetben hogy mindent a srác fizet? 22/F,39/N

Figyelt kérdés
A fiú tanul,szüleitől kér pénzt hogy el tudja vinni vacsorázni,ide-oda a nőt.A nő dolgozik,de elvárja hogy mindent a srác fizessen.
2015. máj. 31. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Őőő, tudod ki adna a fiamnak ezért pénzt. 22, elmehet dolgozni, de én biztosan nem finanszíroznám a CSAJA hóbortjait.


Mellesleg a fiammal is leülnék beszélgetni, hogy ne legyen már hüye.

2015. jún. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Lehet jönni azzal, hogy illik a férfinak fizetni, DE itt egy kisfiúról beszélünk a 39 éves nőhöz viszonyítva tulajdonképpen.

Egy férfi dolgozik, és úgy nőzik.

Itt kisfiú szerepet kap csak a sulis fiúcska.

2015. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, nem csak a kor miatt, de engem egyébként is zavarna ha a férfi állná mindig a számlát. Nem kell 50-50%-ban, de azért kicsit oda-vissza kell, hogy legyen a dolog.
2015. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ez édes :)

nah szal. kezdjük onnan, hogy más pénzével könnyű gavallérkodni :)

Másrészt. Én 24 éves vagyok, a barátnőm 34. köztünk is van 10 év. Az már eleve rosszul kezdődik, hogyha elvárja azt hogy ugrálj neki, vidd el ide oda, főleg pénzért. Ha okos vagy, legalább egy kis ellenszolgáltatást kérsz :) ez csak Természetes, a szó legtöbb és legszorosabb értelmében :))

a másik. Nyilván; egy normális kapcsolatban adok-kapok ["Vicaverza"] van. a felek kölcsönösen támogatják egymást. Nálunk éppen a kezdeti lépést a barátnőm tette meg, éppen ezért nem sajnálok rákölteni bármennyit is, akármikor szeretné. De kérés nélkül is megkapja amit szeretne ( Vagy titkon szeretne, mert látszik rajta minden :) )

Szóval légy résen, és ne hagyd magad kihasználni :)

2015. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!